|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
|---|---|
| Вага | 670 г |
| Висота | 26.1 мм |
| Відновлений | Ні |
| Гарантія | 60 міс. |
| Додатково | підтримують технологію AgileArray, що гарантує гнучкість та надійність системи |
| Електроспоживання в режимі запису/читання | до 8 Вт |
| Максимальний рівень шуму | 32 дБ |
| Об'єм жорсткого диска | 18 ТБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 256 MB |
| Призначення | для мережевих сховищ |
| Робоча температура | від 0°C до 60°C |
| Розмір | 146.99 х 101.85 х 26.11 мм |
| Серія | IronWolf Pro |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | в робочому стані: 50 Gs / при зберіганні: 200 Gs |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Час напрацювання на відмову | 1 200 000 г |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
| Швидкість передачі даних | 260 Мб/с |
Новий відгук або коментар
Накопичувач HDD SATA 18.0TB Seagate IronWolf Pro NAS 7200rpm 256MB (ST18000NE000)
Немає в наявності
Код товару: 613317
16 523 грн
17 396 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Оптимізовано для мережевих сховищ з AgileArray. Технологія AgileArray створена для двохплощинного балансування і оптимізації роботи RAID-масивів в конструкціях з декількома відсіками при мінімальному споживанні енергії. Завдяки високій продуктивності мережеві сховища працюють зі зменшеними затримками і без простоїв навіть в години пікового навантаження. І це не дивно, адже мережеві сховища Seagate - лідери ринку за продуктивностю. Служба відновлення даних Seagate Rescue Data Recovery. Разом з диском IronWolf Pro ви отримуєте впевненість в тому, що в разі будь-яких механічних пошкоджень, аварій і природних катастроф з імовірністю 90% файли будуть відновлені завдяки плану відновлення даних Rescue Data Recovery. Зниження рівня обертальної вібрації. Диск IronWolf Pro в стандартній комплектації оснащується датчиками обертальної вібрації, що забезпечує високу продуктивність в корпусах мережевих сховищ з декількома відсіками. Більше кеш-пам"яті, більше потужності. Моделі IronWolf Pro з великим об"ємом кеш-пам"яті дозволяють мережевому сховищу швидше обробляти дані. Технологія, яка розрахована на багато користувачів, відкриває нові можливості. Тепер доступна підтримка навантаження 300 ТБ в рік. Ви творчий працівник або власник малого бізнесу? Тоді вас порадує можливість одночасної роботи декількох користувачів з сервером мережевого сховища. Створені для постійної роботи і безперервної доступності. Працюйте з даними свого мережевого сховища в будь-який час, де б ви не знаходилися. Середній час напрацювання на відмову 1,2 млн год. і п"ятирічна обмежена гарантія скорочують витрати на обслуговування і загальну вартість володіння.
![Накопичувач HDD SATA 18.0TB Seagate IronWolf Pro NAS 7200rpm 256MB (ST18000NE000) [613317] Накопичувач HDD SATA 18.0TB Seagate IronWolf Pro NAS 7200rpm 256MB (ST18000NE000) [613317]](/content/images/15/390x390l80mc0/47792981734899.jpg)
![Накопичувач HDD SATA 18.0TB Seagate IronWolf Pro NAS 7200rpm 256MB (ST18000NE000) [613317] Накопичувач HDD SATA 18.0TB Seagate IronWolf Pro NAS 7200rpm 256MB (ST18000NE000) [613317]](/content/images/15/390x390l80mc0/42542603085776.jpg)
![Накопичувач HDD SATA 18.0TB Seagate IronWolf Pro NAS 7200rpm 256MB (ST18000NE000) [613317] Накопичувач HDD SATA 18.0TB Seagate IronWolf Pro NAS 7200rpm 256MB (ST18000NE000) [613317]](/content/images/15/425x390l80mc0/66311288170024.jpg)
![Накопичувач HDD SATA 18.0TB Seagate IronWolf Pro NAS 7200rpm 256MB (ST18000NE000) [613317] Накопичувач HDD SATA 18.0TB Seagate IronWolf Pro NAS 7200rpm 256MB (ST18000NE000) [613317]](/content/images/15/390x390l80mc0/31736758719190.jpg)