|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
|---|---|
| Вага | 690 г |
| Висота | 26.1 мм |
| Відновлений | Ні |
| Гарантія | 60 міс. |
| Додатково | унікальна технологія NASware 3.0 |
| Електроспоживання в режимі запису/читання | 6.6 Вт |
| Максимальний рівень шуму | 36 дБ |
| Об'єм жорсткого диска | 18 ТБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 512 MB |
| Призначення | для мережевих сховищ |
| Робоча температура | від 0°C до 60°C |
| Розмір | 147 х 101.6 х 26.1мм |
| Серія | WD Red Pro |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | в робочому стані: 50 Gs / при зберіганні: 250 Gs |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Час напрацювання на відмову | 1 000 000 год |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
| Швидкість передачі даних | 272 Мб/с |
Новий відгук або коментар
Накопичувач HDD SATA 18.0TB WD Red Pro NAS 7200rpm 512MB (WD181KFGX)
Немає в наявності
Код товару: 608009
22 499 грн
23 517 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Захищені п"ятирічної обмеженою гарантією накопичувачі WD Red Pro спеціально створені для роботи в умовах зростаючих навантажень в комерційних середовищах і призначені для систем NAS середнього і великого розміру з 24 і менше відсіками.
![Накопичувач HDD SATA 18.0TB WD Red Pro NAS 7200rpm 512MB (WD181KFGX) [608009] Накопичувач HDD SATA 18.0TB WD Red Pro NAS 7200rpm 512MB (WD181KFGX) [608009]](/content/images/42/390x390l80mc0/80822894761432.jpg)
![Накопичувач HDD SATA 18.0TB WD Red Pro NAS 7200rpm 512MB (WD181KFGX) [608009] Накопичувач HDD SATA 18.0TB WD Red Pro NAS 7200rpm 512MB (WD181KFGX) [608009]](/content/images/42/390x390l80mc0/24575366217274.jpg)