|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
|---|---|
| Вага | 690 г |
| Висота | 26 мм |
| Відновлений | Так |
| Гарантія | 12 міс. |
| Електроспоживання в режимі запису/читання | 11.3 Вт |
| Електроспоживання в режимі очікування та сну | 0.9 Вт |
| Електроспоживання в режимі простою | 5.6 Вт |
| Максимальний рівень шуму | 40 дБ |
| Об'єм жорсткого диска | 2 ТБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 64 MB |
| Призначення | для комп'ютерів |
| Розмір | 102 х 26 х 147 мм |
| Середній час доступу, читання | 8,7 мс |
| Серія | Deskstar 7K3000 |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | в робочому стані: 70 Gs |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Час напрацювання на відмову | 2 000 000 год |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
| Швидкість передачі даних | 600 Мб/с |
Новий відгук або коментар
Накопичувач HDD SATA 2.0Tb Hitachi Deskstar 7K3000 7.2K 6G SATA 3.5 (HUA723020ALA640)_Refurbished (HUA723020ALA640_Refurbished)
Немає в наявності
Код товару: 611655
4 188 грн
4 238 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Refurbished - відновлений товар. Часто товар повертається виробникові з різних причин: повернення від покупця, передпродажні ушкодження товару або упаковки, списання залежалих залишків, ушкодження при транспортуванні. Після повернення такий товар тестують, ремонтують, оновлюють до заводських налаштувань.
![Накопичувач HDD SATA 2.0Tb Hitachi Deskstar 7K3000 7.2K 6G SATA 3.5 (HUA723020ALA640)_Refurbished (HUA723020ALA640_Refurbished) [611655] Накопичувач HDD SATA 2.0Tb Hitachi Deskstar 7K3000 7.2K 6G SATA 3.5 (HUA723020ALA640)_Refurbished (HUA723020ALA640_Refurbished) [611655]](/content/images/12/390x390l80mc0/31690905576703.jpg)
![Накопичувач HDD SATA 2.0Tb Hitachi Deskstar 7K3000 7.2K 6G SATA 3.5 (HUA723020ALA640)_Refurbished (HUA723020ALA640_Refurbished) [611655] Накопичувач HDD SATA 2.0Tb Hitachi Deskstar 7K3000 7.2K 6G SATA 3.5 (HUA723020ALA640)_Refurbished (HUA723020ALA640_Refurbished) [611655]](/content/images/12/390x390l80mc0/22876561194350.jpg)
![Накопичувач HDD SATA 2.0Tb Hitachi Deskstar 7K3000 7.2K 6G SATA 3.5 (HUA723020ALA640)_Refurbished (HUA723020ALA640_Refurbished) [611655] Накопичувач HDD SATA 2.0Tb Hitachi Deskstar 7K3000 7.2K 6G SATA 3.5 (HUA723020ALA640)_Refurbished (HUA723020ALA640_Refurbished) [611655]](/content/images/12/390x390l80mc0/82655150452043.jpg)