|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Новинка
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтерфейс | SATA II (SATA/300) |
|---|---|
| Висота | 26.1 мм |
| Відновлений | Так |
| Гарантія | 12 міс. |
| Електроспоживання в режимі запису/читання | 8.4 Вт |
| Максимальний рівень шуму | 36 дБ |
| Об'єм жорсткого диска | 2 ТБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 32 MB |
| Призначення | для комп'ютерів |
| Розмір | 147 х 101.6 х 26.1 мм |
| Середній час доступу, читання | 8,2 мс |
| Серія | Ultrastar A7K2000 |
| Тип | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Час напрацювання на відмову | 1 200 000 год |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
| Швидкість передачі даних | 134 Мб/с |
Новий відгук або коментар
Накопичувач HDD SATA 2.0TB Hitachi Ultrastar A7K2000 7200rpm 32MB (HUA722020ALA330)_Refurbished (HUA722020ALA330_Refurbished)
Немає в наявності
Код товару: 619895
3 892 грн
3 938 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Refurbished - відновлений товар. Часто товар повертається виробникові з різних причин: повернення від покупця, передпродажні ушкодження товару або упаковки, списання залежалих залишків, ушкодження при транспортуванні. Після повернення такий товар тестують, ремонтують, оновлюють до заводських налаштувань.
![Накопичувач HDD SATA 2.0TB Hitachi Ultrastar A7K2000 7200rpm 32MB (HUA722020ALA330)_Refurbished (HUA722020ALA330_Refurbished) [619895] Накопичувач HDD SATA 2.0TB Hitachi Ultrastar A7K2000 7200rpm 32MB (HUA722020ALA330)_Refurbished (HUA722020ALA330_Refurbished) [619895]](/content/images/16/390x390l80mc0/50535378741029.jpg)