|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−8%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
|---|---|
| Вага | 415 г |
| Висота | 20.2 мм |
| Відновлений | Ні |
| Гарантія | 12 міс. |
| Додатково | інноваційна мікропрограма ImagePerfect |
| Електроспоживання в режимі запису/читання | до 3.7 Вт |
| Електроспоживання в режимі очікування та сну | 0.25 Вт |
| Електроспоживання в режимі простою | 2.5 Вт |
| Максимальний рівень шуму | 28 дБ |
| Об'єм жорсткого диска | 2 ТБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 256 MB |
| Призначення | для відеоспостереження |
| Робоча температура | від 0°C до 65°C |
| Розмір | 146.99 х 101.6 х 20.2 мм |
| Серія | SkyHawk |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | в робочому стані: 80 Gs / при зберіганні: 350 Gs |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Час напрацювання на відмову | 1 000 000 г |
| Швидкість обертання шпинделя | 5400 об/хв |
| Швидкість передачі даних | 180 Мб/с |
Новий відгук або коментар
Накопичувач HDD SATA 2.0TB Seagate SkyHawk Surveillance 5400rpm 256MB (ST2000VX016)
Немає в наявності
Код товару: 611020
2 717 грн
2 941 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Жорсткий диск серії SkyHawk від Seagate об’ємом 2 ТБ спроектований для цілодобового запису з мережевих та цифрових відеореєстраторів. Ліміт робочого навантаження диска втричі вищий, ніж у звичайних дисків для настільних ПК, а покращена мікропрограма ImagePerfect підтримує до 64 HD-камер та мінімізує простої і пропущені кадри. SkyHawk – це ефективно Інноваційна мікропрограма ImagePerfect забезпечує якісний безперебійний цілодобовий запис потокового відео в системах відеоспостереження, гарантуючи надійний захист для вашого бізнесу. SkyHawk – це безпечно План відновлення даних Rescue (можна придбати окремо) забезпечує додатковий захист інформації. Спокій та безпека Будьте впевнені, що зі SkyHawk у вас не пропаде жодного кадру, в яких би умовах не працювала ваша система відеоспостереження. Ці диски витримують високі робочі навантаження, відрізняються низьким енергоспоживанням, завдяки чому працюють довше та надійніше. Діапазон їхньої робочої температури становить від 0 °C до 65 °C, а антикорозійне покриття захищає від негоди. Підвищена продуктивність та тривалість роботи Диски SkyHawk чудово підходять для багатодискових систем і за необхідності легко масштабуються. Завдяки оптимізації для RAID-масивів, ці накопичувачі забезпечують тривалу роботу систем відеоспостереження на місцях.
![Накопичувач HDD SATA 2.0TB Seagate SkyHawk Surveillance 5400rpm 256MB (ST2000VX016) [611020] Накопичувач HDD SATA 2.0TB Seagate SkyHawk Surveillance 5400rpm 256MB (ST2000VX016) [611020]](/content/images/44/390x390l80mc0/46714955978408.jpg)
![Накопичувач HDD SATA 2.0TB Seagate SkyHawk Surveillance 5400rpm 256MB (ST2000VX016) [611020] Накопичувач HDD SATA 2.0TB Seagate SkyHawk Surveillance 5400rpm 256MB (ST2000VX016) [611020]](/content/images/44/390x390l80mc0/71395689582349.jpg)
![Накопичувач HDD SATA 2.0TB Seagate SkyHawk Surveillance 5400rpm 256MB (ST2000VX016) [611020] Накопичувач HDD SATA 2.0TB Seagate SkyHawk Surveillance 5400rpm 256MB (ST2000VX016) [611020]](/content/images/44/390x390l80mc0/84908217879912.jpg)