|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−10%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
|---|---|
| Висота | 20.2 мм |
| Відновлений | Так |
| Гарантія | 12 міс. |
| Електроспоживання в режимі запису/читання | 3.7 Вт |
| Об'єм жорсткого диска | 2 ТБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 64 MB |
| Призначення | для відеоспостереження |
| Розмір | 146.99 х 101.6 х 20.2 мм |
| Середній час доступу, читання | 6 мс |
| Серія | Surveillance |
| Тип | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Час напрацювання на відмову | 1 000 000 г |
| Швидкість обертання шпинделя | 5900 об/хв |
| Швидкість передачі даних | 180 Мб/с |
Новий відгук або коментар
Накопичувач HDD SATA 2.0TB Seagate SkyHawk Surveillance 5900rpm 64MB (ST2000VX007)_Refurbished (ST2000VX007_Refurbished)
Немає в наявності
Код товару: 608048
2 011 грн
2 246 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Refurbished - відновлений товар. Часто товар повертається виробникові з різних причин: повернення від покупця, передпродажні ушкодження товару або упаковки, списання залежалих залишків, ушкодження при транспортуванні. Після повернення такий товар тестують, ремонтують, оновлюють до заводських налаштувань. Докладні дані відеоспостереження. Зберігайте більше. Жорсткий диск серії SkyHawk від Seagate спроектований для цілодобового запису з мережевих і цифрових відеореєстраторів. Ліміт робочого навантаження диска втричі вище, ніж у звичайних дисків для настільних ПК, а поліпшена мікропрограма ImagePerfect підтримує до 64 HD-камер і мінімізує простої і пропущені кадри. SkyHawk - це ефективно Інноваційна мікропрограма ImagePerfect забезпечує якісний безперебійний цілодобовий запис потокового відео в системах відеоспостереження, гарантуючи надійний захист для вашого бізнесу. Спокій і безпека Будьте упевнені: з SkyHawk у вас не пропаде жодного кадру, в яких би умовах не працювала ваша система відеоспостереження. Ці диски витримують високі робочі навантаження, відрізняються низьким енергоспоживанням і оснащені датчиками обертальної вібрації, завдяки чому працюють довше і надійніше. Діапазон їх робочої температури складає від 0°C до 70°C, а антикорозійне покриття захищає від негоди.
![Накопичувач HDD SATA 2.0TB Seagate SkyHawk Surveillance 5900rpm 64MB (ST2000VX007)_Refurbished (ST2000VX007_Refurbished) [608048] Накопичувач HDD SATA 2.0TB Seagate SkyHawk Surveillance 5900rpm 64MB (ST2000VX007)_Refurbished (ST2000VX007_Refurbished) [608048]](/content/images/6/390x390l80mc0/61074027550071.jpg)