|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
|---|---|
| Вага | 640 г |
| Висота | 26.1 мм |
| Відновлений | Так |
| Гарантія | 12 міс. |
| Додатково | технологія IntelliSeek дозволяє знизити шум і вібрацію, які призводять до пошкоджень |
| Електроспоживання в режимі запису/читання | 4.4 Вт |
| Максимальний рівень шуму | 25 дБ |
| Об'єм жорсткого диска | 2 ТБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 64 MB |
| Призначення | для комп'ютерів |
| Робоча температура | від 0°C до 60°C |
| Розмір | 147 х 101.6 х 26.1 мм |
| Серія | Caviar AV-GP |
| Тип | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Швидкість обертання шпинделя | 5400 об/хв |
Новий відгук або коментар
Накопичувач HDD SATA 2.0TB WD Caviar AV-GP 64MB (WD20EURX) Refurbished (WD20EURX Refurbished)
Немає в наявності
Код товару: 615741
2 194 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Refurbished - відновлений товар. Часто товар повертається виробникові з різних причин: повернення від покупця, передпродажні ушкодження товару або упаковки, списання залежалих залишків, ушкодження при транспортуванні. Після повернення такий товар тестують, ремонтують, оновлюють до заводських налаштувань.
![Накопичувач HDD SATA 2.0TB WD Caviar AV-GP 64MB (WD20EURX) Refurbished (WD20EURX Refurbished) [615741] Накопичувач HDD SATA 2.0TB WD Caviar AV-GP 64MB (WD20EURX) Refurbished (WD20EURX Refurbished) [615741]](/content/images/2/390x390l80mc0/39091330606966.jpg)