|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−11%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
|---|---|
| Вага | 640 г |
| Висота | 26.1 мм |
| Відновлений | Ні |
| Гарантія | 60 міс. |
| Електроспоживання в режимі запису/читання | до 7.4 Вт |
| Об'єм жорсткого диска | 2 ТБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 128 MB |
| Призначення | для мережевих сховищ |
| Розмір | 101.6 x 147 x 26.1 мм |
| Серія | WD Re |
| Тип | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Час напрацювання на відмову | 2 000 000 год |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
| Швидкість передачі даних | 200 Мб/с |
Новий відгук або коментар
Накопичувач HDD SATA 2.0TB WD RE 7200rpm 128MB (WD2004FBYZ)
Немає в наявності
Код товару: 607979
5 885 грн
6 628 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Модель WD Re, створена із застосуванням передових технологій, що забезпечують стабільно високу швидкість роботи в різних системах, і має навантажувальну здатність в десять разів вище, ніж накопичувачі для настільних ПК — це робочий конячок сімейства накопичувачів WD для ЦОД. Накопичувач WD Re чудово підходить для високоготових дискових масивів, для яких потрібні найнадійніші диски. Завдяки своїй високій швидкодії, ємності та надійності модель WD Re чудово підходить для сховищ даних, систем видобутку даних та високошвидкісних обчислювальних систем.
![Накопичувач HDD SATA 2.0TB WD RE 7200rpm 128MB (WD2004FBYZ) [607979] Накопичувач HDD SATA 2.0TB WD RE 7200rpm 128MB (WD2004FBYZ) [607979]](/content/images/32/268x390l80mc0/35619812033467.jpg)
![Накопичувач HDD SATA 2.0TB WD RE 7200rpm 128MB (WD2004FBYZ) [607979] Накопичувач HDD SATA 2.0TB WD RE 7200rpm 128MB (WD2004FBYZ) [607979]](/content/images/32/287x390l80mc0/58527540530615.jpg)
![Накопичувач HDD SATA 2.0TB WD RE 7200rpm 128MB (WD2004FBYZ) [607979] Накопичувач HDD SATA 2.0TB WD RE 7200rpm 128MB (WD2004FBYZ) [607979]](/content/images/32/390x390l80mc0/74735114987663.jpg)