|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
|---|---|
| Вага | 450 г |
| Виконання диска | Внутрішній |
| Висота | 26.1 мм |
| Відновлений | Ні |
| Гарантія | 36 міс. |
| Додатково | оснащені засобами контролю усунення помилок у масивах RAID |
| Електроспоживання | 4.8 Вт |
| Електроспоживання в режимі запису/читання | 4 Вт |
| Країна виробництва | China |
| Максимальний рівень шуму | 26 дБ |
| Модель | WD20EFPX |
| Об'єм жорсткого диска | 2 ТБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 64 MB |
| Призначення | для мережевих сховищ |
| Робоча температура | від 0°C до 65°C |
| Розмір | 147 х 101.6 х 26.1мм |
| Серія | WD Red Plus |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | в робочому стані: 70 Gs / при зберіганні: 300 Gs |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Час напрацювання на відмову | 1 000 000 год |
| Швидкість обертання шпинделя | 5400 об/хв |
| Швидкість передачі даних | 175 Мб/с |
Новий відгук або коментар
Накопичувач HDD SATA 2.0TB WD Red Plus 5400rpm 64MB (WD20EFPX)
Немає в наявності
Код товару: 608031
8 956 грн
9 400 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Накопичувачі WD Red Plus призначені для роботи в системах NAS підприємств малого та середнього бізнесу, а також для використання в домашніх офісах. Вони ідеально підходять для архівування даних та надання спільного доступу до них, а також модернізації масиву RAID у системах, які використовують ZFS та інші файлові системи. Створені та протестовані для використання в системах NAS з 8 відсіками, ці накопичувачі забезпечують універсальність та гнучкість. Ви можете не сумніватися у надійності зберігання на них важливих персональних та робочих файлів, а також надання доступу до них.
![Накопичувач HDD SATA 2.0TB WD Red Plus 5400rpm 64MB (WD20EFPX) [608031] Накопичувач HDD SATA 2.0TB WD Red Plus 5400rpm 64MB (WD20EFPX) [608031]](/content/images/45/390x390l80mc0/23822494425890.jpg)
![Накопичувач HDD SATA 2.0TB WD Red Plus 5400rpm 64MB (WD20EFPX) [608031] Накопичувач HDD SATA 2.0TB WD Red Plus 5400rpm 64MB (WD20EFPX) [608031]](/content/images/45/390x390l80mc0/88139530628120.jpg)