|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Новинка
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
|---|---|
| Вага | 780 г |
| Висота | 26.5 мм |
| Відновлений | Так |
| Гарантія | 12 міс. |
| Електроспоживання в режимі запису/читання | 6.9 Вт |
| Максимальний рівень шуму | 29 дБ |
| Об'єм жорсткого диска | 3 ТБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 64 MB |
| Призначення | для комп'ютерів |
| Розмір | 147 х 101.6 x 26.5 мм |
| Серія | Constellation ES |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | в робочому стані: 70 Gs / при зберіганні: 300 Gs |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Час напрацювання на відмову | 1 200 000 год |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
| Швидкість передачі даних | 175 Мб/с |
Новий відгук або коментар
Накопичувач HDD SATA 3.0TB Seagate Constellation ES.2 7200rpm 64MB (ST33000650NS)_Refurbished (ST33000650NS_Refurbished)
Немає в наявності
Код товару: 619893
5 288 грн
5 350 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Refurbished - відновлений товар. Часто товар повертається виробникові з різних причин: повернення від покупця, передпродажні ушкодження товару або упаковки, списання залежалих залишків, ушкодження при транспортуванні. Після повернення такий товар тестують, ремонтують, оновлюють до заводських налаштувань.
![Накопичувач HDD SATA 3.0TB Seagate Constellation ES.2 7200rpm 64MB (ST33000650NS)_Refurbished (ST33000650NS_Refurbished) [619893] Накопичувач HDD SATA 3.0TB Seagate Constellation ES.2 7200rpm 64MB (ST33000650NS)_Refurbished (ST33000650NS_Refurbished) [619893]](/content/images/14/390x390l80mc0/37771437265467.jpg)