|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−8%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
|---|---|
| Висота | 26.1 мм |
| Відновлений | Так |
| Гарантія | 12 міс. |
| Електроспоживання в режимі запису/читання | до 4.4 Вт |
| Електроспоживання в режимі очікування та сну | 0.4 Вт |
| Електроспоживання в режимі простою | 2.9 Вт |
| Максимальний рівень шуму | 24 дБ |
| Об'єм жорсткого диска | 3 ТБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 64 MB |
| Призначення | для ноутбуків |
| Робоча температура | від 0°C до 65°C |
| Розмір | 147 х 101.6 х 26.1 мм |
| Серія | WD Purple |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | в робочому стані: 30 Gs / при зберіганні: 350 Gs |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Час напрацювання на відмову | 1 000 000 г |
| Швидкість обертання шпинделя | 5400 об/хв |
| Швидкість передачі даних | 110 Мб/с |
Новий відгук або коментар
Накопичувач HDD SATA 3.0TB WD Purple 5400rpm 64MB (WD30PURX) Refurbished (WD30PURX_Ref)
Немає в наявності
Код товару: 608010
2 879 грн
3 115 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Refurbished – відновлений товар. Часто товар повертається виробникові з різних причин: повернення від покупця, передпродажні ушкодження товару або упаковки, списання залежалих залишків, ушкодження при транспортуванні. Після повернення такий товар тестують, ремонтують, оновлюють до заводських налаштувань.
![Накопичувач HDD SATA 3.0TB WD Purple 5400rpm 64MB (WD30PURX) Refurbished (WD30PURX_Ref) [608010] Накопичувач HDD SATA 3.0TB WD Purple 5400rpm 64MB (WD30PURX) Refurbished (WD30PURX_Ref) [608010]](/content/images/41/254x390l80mc0/76246926338119.jpg)
![Накопичувач HDD SATA 3.0TB WD Purple 5400rpm 64MB (WD30PURX) Refurbished (WD30PURX_Ref) [608010] Накопичувач HDD SATA 3.0TB WD Purple 5400rpm 64MB (WD30PURX) Refurbished (WD30PURX_Ref) [608010]](/content/images/41/390x390l80mc0/12914077924073.jpg)
![Накопичувач HDD SATA 3.0TB WD Purple 5400rpm 64MB (WD30PURX) Refurbished (WD30PURX_Ref) [608010] Накопичувач HDD SATA 3.0TB WD Purple 5400rpm 64MB (WD30PURX) Refurbished (WD30PURX_Ref) [608010]](/content/images/41/390x390l80mc0/94969542657664.jpg)