|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтерфейс | SATA II (SATA/300) |
|---|---|
| Вага | 420 г |
| Висота | 20.2 мм |
| Відновлений | Так |
| Гарантія | 12 міс. |
| Електроспоживання в режимі запису/читання | до 12.8 Вт |
| Електроспоживання в режимі очікування та сну | 0.7 Вт |
| Електроспоживання в режимі простою | 3.1 Вт |
| Максимальний рівень шуму | 29 дБ |
| Об'єм жорсткого диска | 320 ГБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 16 MB |
| Призначення | для комп'ютерів |
| Робоча температура | від 0°C до 70°C |
| Розмір | 146.99 х 101.85 х 20.2 мм |
| Середній час доступу, читання | 14 мс |
| Серія | Pipeline |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | в робочому стані: 30 Gs / при зберіганні: 350 Gs |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Швидкість обертання шпинделя | 5900 об/хв |
| Швидкість передачі даних | 300 Мб/с |
Новий відгук або коментар
Накопичувач HDD SATA 320GB Seagate 5900rpm 16MB (ST3320413CS) Refurbished (ST3320413CS_)
Немає в наявності
Код товару: 607995
291 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Refurbished - відновлений товар. Часто товар повертається виробнику з різних причин: повернення від покупця, передпродажні пошкодження товару або упаковки, списання залишків, що залежалися, пошкодження при транспортуванні. Після повернення такий товар тестують, ремонтують, оновлюють до заводських налаштувань.
![Накопичувач HDD SATA 320GB Seagate 5900rpm 16MB (ST3320413CS) Refurbished (ST3320413CS_) [607995] Накопичувач HDD SATA 320GB Seagate 5900rpm 16MB (ST3320413CS) Refurbished (ST3320413CS_) [607995]](/content/images/33/390x390l80mc0/47986492621694.jpg)