|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
|---|---|
| Вага | 610 г |
| Висота | 26.1 мм |
| Відновлений | Так |
| Гарантія | 12 міс. |
| Електроспоживання в режимі запису/читання | 7.5 Вт |
| Максимальний рівень шуму | 28 дБ |
| Об'єм жорсткого диска | 4 ТБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 64 MB |
| Призначення | для відеоспостереження |
| Розмір | 146.99 х 101.6 х 26.11 мм |
| Серія | Desktop HDD |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | в робочому стані: 80 Gs / при зберіганні: 300 Gs |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Швидкість обертання шпинделя | 5900 об/хв |
| Швидкість передачі даних | 180 Мб/с |
Новий відгук або коментар
Накопичувач HDD SATA 4.0TB Seagate Desktop HDD.15 5900rpm 64MB (ST4000DM000)_Refurbished (ST4000DM000_Refurbished)
Немає в наявності
Код товару: 615870
3 777 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Refurbished - відновлений товар. Часто товар повертається виробникові з різних причин: повернення від покупця, передпродажні ушкодження товару або упаковки, списання залежалих залишків, ушкодження при транспортуванні. Після повернення такий товар тестують, ремонтують, оновлюють до заводських налаштувань.
![Накопичувач HDD SATA 4.0TB Seagate Desktop HDD.15 5900rpm 64MB (ST4000DM000)_Refurbished (ST4000DM000_Refurbished) [615870] Накопичувач HDD SATA 4.0TB Seagate Desktop HDD.15 5900rpm 64MB (ST4000DM000)_Refurbished (ST4000DM000_Refurbished) [615870]](/content/images/28/390x390l80mc0/24348007254653.jpg)