|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−7%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
|---|---|
| Вага | 450 г |
| Вага без упаковки, кг | 550.00 |
| Висота | 26.1 мм |
| Відновлений | Ні |
| Гарантія | 36 міс. |
| Додатково | ексклюзивна технологія Western Digital AllFrame |
| Електроспоживання в режимі запису/читання | 4.6 Вт |
| Електроспоживання в режимі очікування та сну | 0.3 Вт |
| Електроспоживання в режимі простою | 4.1 Вт |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Максимальний рівень шуму | 27 дБ |
| Об'єм жорсткого диска | 4 ТБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 128 MB |
| Призначення | для відеоспостереження |
| Робоча температура | від 0°C до 65°C |
| Розмір | 147 х 101.6 х 26.1 мм |
| Серія | Purple |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | в робочому стані: 65 Gs / при зберіганні: 250 Gs |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Час напрацювання на відмову | 1 000 000 год |
| Швидкість обертання шпинделя | 5400 об/хв |
| Швидкість передачі даних | 180 Мб/с |
Новий відгук або коментар
Накопичувач HDD SATA 4.0TB WD Purple 5400rpm 128MB (WD44PURZ)
Немає в наявності
Код товару: 616606
9 695 грн
10 388 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Накопичувачі WD Purple призначені для цілодобової роботи при підвищених температурах в системах безпеки і спостереження. Вони забезпечують надійну та якісну запис і відтворення відео завжди, коли це необхідно. Пристрої DVR Накопичувачі WD Purple для відеоспостереження створені для цілодобової роботи в системах безпеки з камерами високої чіткості. Лінійка накопичувачів WD Purple містить жорсткі диски для будь-яких систем спостереження, так як вони можуть працювати в системах як з цифровими мережевими, так і з аналоговими відеореєстраторами. Технологія AllFrame В жорстких дисках WD Purple для систем спостереження застосовується технологія AllFrame, що працює з набором команд обробки потокових даних протоколу АТА з метою зменшити втрати кадрів, поліпшити відтворення і збільшити число підтримуваних дискових відсіків. Додаткові можливості З появою накопичувачів WD Purple продукти сімейства жорстких дисків WD для відеоспостереження стали підтримувати СГД з великою кількістю відсіків, кількість підтримуваних камер високої чіткості дорівнює 32, додалася апаратна система компенсації вібрації, була збільшена робоча навантаження.
![Накопичувач HDD SATA 4.0TB WD Purple 5400rpm 128MB (WD44PURZ) [616606] Накопичувач HDD SATA 4.0TB WD Purple 5400rpm 128MB (WD44PURZ) [616606]](/content/images/24/390x390l80mc0/86879944901447.jpg)
![Накопичувач HDD SATA 4.0TB WD Purple 5400rpm 128MB (WD44PURZ) [616606] Накопичувач HDD SATA 4.0TB WD Purple 5400rpm 128MB (WD44PURZ) [616606]](/content/images/24/390x390l80mc0/39957729790533.jpg)