|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
|---|---|
| Вага | 715 г |
| Висота | 26.1 мм |
| Відновлений | Так |
| Гарантія | 12 міс. |
| Електроспоживання в режимі запису/читання | 7 Вт |
| Електроспоживання в режимі простою | 5.9 Вт |
| Об'єм жорсткого диска | 4 ТБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 256 MB |
| Призначення | для комп'ютерів |
| Робоча температура | від 5°C до 60°C |
| Розмір | 101.6 x 147 x 26.1 мм |
| Середній час доступу, читання | 4,16 мс |
| Серія | HC300 |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | в робочому стані: 70 Gs / при зберіганні: 300 Gs |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Час напрацювання на відмову | 2 000 000 год |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
| Швидкість передачі даних | 255 Мб/с |
Новий відгук або коментар
Накопичувач HDD SATA 4.0TB WD Ultrastar 7K6000 7200rpm 256MB (HUS726T4TALE6L4/0B36040)_Refurbished (0B36040_Refurbished)
Немає в наявності
Код товару: 616551
4 236 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Refurbished - відновлений товар. Часто товар повертається виробникові з різних причин: повернення від покупця, передпродажні ушкодження товару або упаковки, списання залежалих залишків, ушкодження при транспортуванні. Після повернення такий товар тестують, ремонтують, оновлюють до заводських налаштувань.