|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
|---|---|
| Вага | 720 г |
| Висота | 26.1 мм |
| Відновлений | Ні |
| Гарантія | 36 міс. |
| Електроспоживання в режимі запису/читання | 11.3 Вт |
| Електроспоживання в режимі простою | 6 Вт |
| Максимальний рівень шуму | 35 дБ |
| Об'єм жорсткого диска | 4 ТБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 128 MB |
| Призначення | для комп'ютерів |
| Робоча температура | від 5°C до 55°C |
| Розмір | 147 х 101.85 x 26.1 мм |
| Середній час доступу, читання | 4,17 мс |
| Серія | Desktop HDD |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | в робочому стані: 70 Gs / при зберіганні: 300 Gs |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Час напрацювання на відмову | 1 400 000 год |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
| Швидкість передачі даних | 194 Мб/с |
Новий відгук або коментар
Накопичувач HDD SATA 4TB Toshiba 7200rpm 128MB (MG04ACA400N)
Немає в наявності
Код товару: 616549
5 009 грн
5 069 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Жорсткий диск Toshiba MG04ACA400N спроектований для критично важливих для бізнесу робочих навантажень і призначений для систем середнього рівня і систем, що працюють в полуоператівном режимі.
![Накопичувач HDD SATA 4TB Toshiba 7200rpm 128MB (MG04ACA400N) [616549] Накопичувач HDD SATA 4TB Toshiba 7200rpm 128MB (MG04ACA400N) [616549]](/content/images/24/390x390l80mc0/79933292195978.jpg)