|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтерфейс | SATA II (SATA/300) |
|---|---|
| Вага | 420 г |
| Висота | 20.2 мм |
| Відновлений | Так |
| Гарантія | 12 міс. |
| Електроспоживання в режимі запису/читання | 4.8 Вт |
| Максимальний рівень шуму | 19 дБ |
| Об'єм жорсткого диска | 500 ГБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 8 MB |
| Призначення | для комп'ютерів |
| Робоча температура | від 0°C до 60°C |
| Розмір | 146.99 х 101.85 х 20.2 мм |
| Серія | Seagate Video |
| Тип | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Швидкість обертання шпинделя | 5900 об/хв |
Новий відгук або коментар
Накопичувач HDD SATA 500GB Seagate 5900RPM 8MB (ST3500312CS) Ref (ST3500312CS Ref)
Немає в наявності
Код товару: 613088
416 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Refurbished - відновлений товар. Часто товар повертається виробникові з різних причин: повернення від покупця, передпродажні ушкодження товару або упаковки, списання залежалих залишків, ушкодження при транспортуванні. Після повернення такий товар тестують, ремонтують, оновлюють до заводських налаштувань.
![Накопичувач HDD SATA 500GB Seagate 5900RPM 8MB (ST3500312CS) Ref (ST3500312CS Ref) [613088] Накопичувач HDD SATA 500GB Seagate 5900RPM 8MB (ST3500312CS) Ref (ST3500312CS Ref) [613088]](/content/images/6/540x390l80mc0/23677973084388.jpg)
![Накопичувач HDD SATA 500GB Seagate 5900RPM 8MB (ST3500312CS) Ref (ST3500312CS Ref) [613088] Накопичувач HDD SATA 500GB Seagate 5900RPM 8MB (ST3500312CS) Ref (ST3500312CS Ref) [613088]](/content/images/6/390x390l80mc0/74591215188334.jpg)