|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| IOPS (читання/запис) | немає даниих |
|---|---|
| NVMe | Ні |
| TBW | 100 TБ |
| Інтерфейс | SATAIII |
| Гарантія | 36 міс. |
| Для комп'ютерів | Так |
| Для ноутбуків | Так |
| Додатково | Підтримка TRIM, S.M.A.R.T |
| Енергоспоживання | 5 Вт. максимум: 5 Вт |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Об'єм накопичувача | 128 ГБ |
| Розмір | 100 х 69.9 х 7 мм |
| Серія SSD | Team GX2 |
| Ударостійкість | Так |
| Флеш-пам'ять NAND | TLC |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Час напрацювання на відмову | 1 млн годин |
| Швидкість запису | 320 МБ/сек |
| Швидкість читання | 500 МБ/сек |
Новий відгук або коментар
Накопичувач SSD 128GB Team GX2 2.5" SATAIII TLC (T253X2128G0C101)
Немає в наявності
Код товару: 607864
994 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
У 4 рази швидше Коли ваш старий комп'ютер працює повільно, ви вважаєте, що він знижує вашу продуктивність? Завдяки високій продуктивності та надвисокій швидкості читання та запису твердотільний накопичувач GX2 працює в 4 рази швидше у порівнянні з традиційним жорстким диском. Вона не тільки прискорює завантаження, завершення роботи та час відгуку додатків, але також має легку конструкцію, зручну для перенесення. Це найбільш зручний варіант для заміни традиційного жорсткого диска. Висока швидкість читання/запису дає більше можливостей за менших витрат Твердотільний накопичувач GX2 забезпечує більш високу швидкість читання/запису даних, низьке енергоспоживання та безшумну роботу. Проблема повільної роботи більшості ПК викликана не низькою продуктивністю процесора, а низькою швидкістю читання на жорсткому диску. Модернізація системи за допомогою твердотільного накопичувача GX2 може вдихнути нове життя у ваш ПК, прискоривши його завантаження/завершення роботи та підвищивши продуктивність у багатозадачному середовищі. Ідеальна та ефективна робота для продовження терміну служби Твердотільний накопичувач GX2 підтримує команду оптимізації TRIM у Windows, яка дозволяє звільнити простір, що не використовується (вільні блоки) для негайного запису в систему. Це може прискорити передачу та запис даних на твердотільний накопичувач, а також ефективно продовжити термін служби та знизити зношування. Вона ідеально підтримує ефективну роботу та продовжує термін служби SSD. Надійний та довговічний Вбудований механізм керування з інтелектуальним алгоритмом твердотільного накопичувача GX2 має такі функції, як автоматичне очищення пам'яті для забезпечення ефективності роботи та продовження терміну служби SSD. Для підвищення надійності передачі даних застосовується ефективна технологія вирівнювання зношування та функція кодів з виправленням помилок (ECC).
![Накопичувач SSD 128GB Team GX2 2.5" SATAIII TLC (T253X2128G0C101) [607864] Накопичувач SSD 128GB Team GX2 2.5" SATAIII TLC (T253X2128G0C101) [607864]](/content/images/26/390x390l80mc0/99770316252652.jpg)
![Накопичувач SSD 128GB Team GX2 2.5" SATAIII TLC (T253X2128G0C101) [607864] Накопичувач SSD 128GB Team GX2 2.5" SATAIII TLC (T253X2128G0C101) [607864]](/content/images/26/390x390l80mc0/74544509589553.jpg)
![Накопичувач SSD 128GB Team GX2 2.5" SATAIII TLC (T253X2128G0C101) [607864] Накопичувач SSD 128GB Team GX2 2.5" SATAIII TLC (T253X2128G0C101) [607864]](/content/images/26/390x390l80mc0/44911991649136.jpg)
![Накопичувач SSD 128GB Team GX2 2.5" SATAIII TLC (T253X2128G0C101) [607864] Накопичувач SSD 128GB Team GX2 2.5" SATAIII TLC (T253X2128G0C101) [607864]](/content/images/26/390x390l80mc0/24956672968519.jpg)
![Накопичувач SSD 128GB Team GX2 2.5" SATAIII TLC (T253X2128G0C101) [607864] Накопичувач SSD 128GB Team GX2 2.5" SATAIII TLC (T253X2128G0C101) [607864]](/content/images/26/390x390l80mc0/80258295461265.jpg)