|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−9%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| IOPS (читання/запис) | немає даниих |
|---|---|
| NVMe | Ні |
| TBW | 75 TБ |
| Інтерфейс | SATAIII |
| Гарантія | 36 міс. |
| Для комп'ютерів | Так |
| Для ноутбуків | Так |
| Додатково | Підтримка TRIM, S.M.A.R.T |
| Енергоспоживання | 1.26 Вт. максимум: 1.26 Вт |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Об'єм накопичувача | 128 ГБ |
| Розмір | 100 х 69.9 х 7 мм |
| Серія SSD | Apacer AS350 Panther |
| Ударостійкість | Так |
| Флеш-пам'ять NAND | 3D NAND |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Час напрацювання на відмову | 1.5 млн годин |
| Швидкість запису | 540 МБ/сек |
| Швидкість читання | 560 МБ/сек |
Новий відгук або коментар
Накопичувач SSD 128GB Apacer AS350 Panther 2.5" SATAIII 3D TLC (AP128GAS350-1)
Немає в наявності
Код товару: 607881
1 526 грн
1 682 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
НАСОЛОДЖУЙТЕСЯ ЗБІЛЬШЕННЯМ ШВИДКОСТІ ЧИТАННЯ AS350 працює на інтерфейсі SATA III, що робить його ідеальним вибором для геймерів-початківців по бюджету. ЕФЕКТИВНЕ ЗНИЖЕННЯ ЕНЕРГОСПОЖИВАННЯ Енергоспоживання на 95% менше, ніж у звичайних комп'ютерних жорстких дисків. ОПТИМІЗОВАНИЙ ТЕРМІН СЛУЖБИ ТА ПЕРЕВЕЗНА ПРОДУКТИВНІСТЬ ПРИ ВИСОКІЙ СТАБІЛЬНОСТІ AS350 має розширений термін служби з покращеною стабільністю роботи, підтримуючи високу ефективність навіть після тривалого використання.
![Накопичувач SSD 128GB Apacer AS350 Panther 2.5" SATAIII 3D TLC (AP128GAS350-1) [607881] Накопичувач SSD 128GB Apacer AS350 Panther 2.5" SATAIII 3D TLC (AP128GAS350-1) [607881]](/content/images/9/390x390l80mc0/46520049414405.jpg)
![Накопичувач SSD 128GB Apacer AS350 Panther 2.5" SATAIII 3D TLC (AP128GAS350-1) [607881] Накопичувач SSD 128GB Apacer AS350 Panther 2.5" SATAIII 3D TLC (AP128GAS350-1) [607881]](/content/images/9/462x390l80mc0/98553714015919.jpg)
![Накопичувач SSD 128GB Apacer AS350 Panther 2.5" SATAIII 3D TLC (AP128GAS350-1) [607881] Накопичувач SSD 128GB Apacer AS350 Panther 2.5" SATAIII 3D TLC (AP128GAS350-1) [607881]](/content/images/9/390x390l80mc0/70345845821688.jpg)
![Накопичувач SSD 128GB Apacer AS350 Panther 2.5" SATAIII 3D TLC (AP128GAS350-1) [607881] Накопичувач SSD 128GB Apacer AS350 Panther 2.5" SATAIII 3D TLC (AP128GAS350-1) [607881]](/content/images/9/390x390l80mc0/35633968366536.jpg)
![Накопичувач SSD 128GB Apacer AS350 Panther 2.5" SATAIII 3D TLC (AP128GAS350-1) [607881] Накопичувач SSD 128GB Apacer AS350 Panther 2.5" SATAIII 3D TLC (AP128GAS350-1) [607881]](/content/images/9/390x390l80mc0/50597138699582.jpg)