|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| IOPS (читання/запис) | 80 000 |
|---|---|
| NVMe | Ні |
| TBW | 280 TБ |
| Інтерфейс | SATA 3 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Для комп'ютерів | Так |
| Для ноутбуків | Так |
| Додатково | Підтримка TRIM, S.M.A.R.T |
| Енергоспоживання | 5 Вт |
| Зовнішня швидкість запису, МБ/с | 520.00 |
| Зовнішня швидкість читання, МБ/с | 550 Мб/сек |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Об'єм накопичувача | 480 ГБ |
| Особливості | ECC |
| Робоча температура | 0°C до 70°C |
| Розмір | 100 х 69.9 х 7 мм |
| Сертифікати | FCC, BSMI, VCCI, CE, RCM |
| Серія SSD | Apacer AS340X |
| Стійкість до ударних навантажень | 1500G / 0,5мс |
| Температура зберігання | -40°C до 85°C |
| Тип накопичувача | Зовнішній |
| Ударостійкість | Так |
| Флеш-пам'ять NAND | 3D NAND |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Час напрацювання на відмову | 1.5 млн. год |
| Швидкість запису | 520 МБ/сек |
| Швидкість читання | 550 МБ/сек |
Новий відгук або коментар
Накопичувач SSD Apacer 2.5" 480GB SATA AS340X (AP480GAS340XC-1)
Немає в наявності
Код товару: 112723
3 800 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
AS340X - це найновіший твердотільний накопичувач Apacer. Він має інтерфейс SATA III нового покоління і забезпечує швидкість передачі 6 Гб/с, що дозволяє досягти швидкості читання/запису до 550/520 МБ/с.
![Накопичувач SSD Apacer 2.5" 480GB SATA AS340X (AP480GAS340XC-1) [112723] Накопичувач SSD Apacer 2.5" 480GB SATA AS340X (AP480GAS340XC-1) [112723]](/content/images/26/297x390l80mc0/92679640680417.jpg)
![Накопичувач SSD Apacer 2.5" 480GB SATA AS340X (AP480GAS340XC-1) [112723] Накопичувач SSD Apacer 2.5" 480GB SATA AS340X (AP480GAS340XC-1) [112723]](/content/images/26/297x390l80mc0/12122999297420.jpg)
![Накопичувач SSD Apacer 2.5" 480GB SATA AS340X (AP480GAS340XC-1) [112723] Накопичувач SSD Apacer 2.5" 480GB SATA AS340X (AP480GAS340XC-1) [112723]](/content/images/26/390x390l80mc0/27410980894186.jpg)
![Накопичувач SSD Apacer 2.5" 480GB SATA AS340X (AP480GAS340XC-1) [112723] Накопичувач SSD Apacer 2.5" 480GB SATA AS340X (AP480GAS340XC-1) [112723]](/content/images/26/390x390l80mc0/68163482395339.jpg)
![Накопичувач SSD Apacer 2.5" 480GB SATA AS340X (AP480GAS340XC-1) [112723] Накопичувач SSD Apacer 2.5" 480GB SATA AS340X (AP480GAS340XC-1) [112723]](/content/images/26/390x390l80mc0/81650597584947.jpg)