|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтерфейс | SATA 3 |
|---|---|
| Вага, г | 37.40 |
| Гарантія | 60 міс. |
| Енергоспоживання (типове) при записі, Вт | 3.35 |
| Енергоспоживання (типове) при читанні, Вт | 2.05 |
| Зовнішня швидкість запису, МБ/с | 530.00 |
| Зовнішня швидкість читання, МБ/с | 560 Мб/сек |
| Об'єм накопичувача | 500 ГБ |
| Призначення | мережеве сховище, для сервера |
| Робоча температура | 0°C до 70°C |
| Розмір | 100.2x69.85x7 |
| Стійкість до ударних навантажень | 1500G / 0,5мс |
| Температура зберігання | -55°C до 85°C |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн. год |
| Швидкість запису, МБ/с | 85000.00 |
| Швидкість читання, МБ/с | 95000.00 |
Новий відгук або коментар
Накопичувач SSD WD 2.5" 500GB SATA Red SA500 (WDS500G1R0A)
Немає в наявності
Код товару: 112507
7 500 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Підвищіть продуктивність і швидкість відгуку своєї системи NAS за допомогою твердотільного накопичувача WD Red ™ SA500 NAS SATA SSD. Оскільки ваша система NAS працює цілодобово, для неї потрібні надійні накопичувачі. На відміну від звичайних твердотільних накопичувачів пристрої WD Red NAS SATA SSD спеціально створені для цілодобової роботи і протестовані в відповідних умовах. Завдяки своїй надійності і ефективності кешування вони ідеально підходять для складних завдань.
![Накопичувач SSD WD 2.5" 500GB SATA Red SA500 (WDS500G1R0A) [112507] Накопичувач SSD WD 2.5" 500GB SATA Red SA500 (WDS500G1R0A) [112507]](/content/images/3/555x390l80mc0/90707513676508.jpg)
![Накопичувач SSD WD 2.5" 500GB SATA Red SA500 (WDS500G1R0A) [112507] Накопичувач SSD WD 2.5" 500GB SATA Red SA500 (WDS500G1R0A) [112507]](/content/images/3/390x390l80mc0/14295563841797.jpg)
![Накопичувач SSD WD 2.5" 500GB SATA Red SA500 (WDS500G1R0A) [112507] Накопичувач SSD WD 2.5" 500GB SATA Red SA500 (WDS500G1R0A) [112507]](/content/images/3/390x390l80mc0/74099053645554.jpg)
![Накопичувач SSD WD 2.5" 500GB SATA Red SA500 (WDS500G1R0A) [112507] Накопичувач SSD WD 2.5" 500GB SATA Red SA500 (WDS500G1R0A) [112507]](/content/images/3/282x390l80mc0/58182694205042.jpg)