|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| IOPS (читання/запис) | 300 000/550 000 |
|---|---|
| MTBF, год | 1.5e+006 |
| NVMe | Так |
| PCIe Gen4 | Так |
| TBW | 300 TБ |
| TBW, ТБ | 300.00 |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 x4 |
| Вага без упаковки, кг | 0.05 |
| Вага в упаковці, кг | 0.07 |
| Гарантія | 60 міс. |
| Для комп'ютерів | Так |
| Для ноутбуків | Так |
| Додатково | Підтримка TRIM, S.M.A.R.T |
| Енергоспоживання | максимум: 3.4 Вт |
| Контролер | Phison E19T |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Об'єм накопичувача | 500 ГБ |
| Розмір | 80 х 22 х 2.15 мм |
| Серія SSD | MSI Spatium M450 |
| Товщина диска | 2.15 мм |
| Ударостійкість | Так |
| Флеш-пам'ять NAND | 3D NAND |
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Час напрацювання на відмову | 1.5 млн годин |
| Швидкість запису | 2300 МБ/сек |
| Швидкість запису, МБ/с | 2300.00 |
| Швидкість читання | 3600 МБ/сек |
| Швидкість читання, МБ/с | 3600.00 |
Новий відгук або коментар
Накопичувач SSD 500GB MSI Spatium M450 M.2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe 3D NAND TLC (S78-440K220-P83)
Немає в наявності
Код товару: 614290
2 445 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
M450 - БЛИЗКАВИЧНА ШВИДКІСТЬ! Компанія MSI представляє сучасні накопичувачі з приголомшливою швидкістю читання та запису даних. Серія SPATIUM – супер прискорення для комп'ютера! Жага швидкості! Накопичувач SPATIUM M450 на 500 Гб працює в режимі PCIe Gen4, що дозволяє досягти неймовірно високої швидкості читання та запису даних – до 3600 та 2300 МБ/с відповідно! КОМПАКТНИЙ РОЗМІР, ВЕЛИКА ЄМНІСТЬ: Завдяки використанню чіпів флеш-пам'яті типу 3D NAND, накопичувачі серії SPATIUM пропонують великий обсяг пам'яті (до 2 ТБ) у поєднанні з компактним форм-фактором. Максимальна надійність: Вбудовані засоби захисту даних та корекція помилок збільшують довговічність флеш-пам'яті накопичувача. - команда Trim - діагностика S.M.A.R.T. - виправлення помилок - Наскрізний захист даних E2E - Шифрування AES257 Захист даних: Переносьте дані, відстежуйте показники працездатності та продуктивності накопичувача у режимі реального часу з MSI Center. Уникайте втрат даних, використовуючи Actiphy з функціями резервного копіювання та відновлення.
![Накопичувач SSD 500GB MSI Spatium M450 M.2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe 3D NAND TLC (S78-440K220-P83) [614290] Накопичувач SSD 500GB MSI Spatium M450 M.2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe 3D NAND TLC (S78-440K220-P83) [614290]](/content/images/23/557x390l80mc0/66945349216163.jpg)
![Накопичувач SSD 500GB MSI Spatium M450 M.2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe 3D NAND TLC (S78-440K220-P83) [614290] Накопичувач SSD 500GB MSI Spatium M450 M.2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe 3D NAND TLC (S78-440K220-P83) [614290]](/content/images/23/327x390l80mc0/65215490695287.jpg)
![Накопичувач SSD 500GB MSI Spatium M450 M.2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe 3D NAND TLC (S78-440K220-P83) [614290] Накопичувач SSD 500GB MSI Spatium M450 M.2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe 3D NAND TLC (S78-440K220-P83) [614290]](/content/images/23/390x390l80mc0/88846067506852.jpg)
![Накопичувач SSD 500GB MSI Spatium M450 M.2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe 3D NAND TLC (S78-440K220-P83) [614290] Накопичувач SSD 500GB MSI Spatium M450 M.2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe 3D NAND TLC (S78-440K220-P83) [614290]](/content/images/23/390x390l80mc0/95972795098363.jpg)