|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
|---|---|
| Вага | 540 г |
| Висота | 20.2 мм |
| Відновлений | Так |
| Гарантія | 12 міс. |
| Електроспоживання в режимі запису/читання | до 8 Вт |
| Максимальний рівень шуму | 27.5 дБ |
| Об'єм жорсткого диска | 500 ГБ |
| Обсяг буферної пам'яті | 16 MB |
| Призначення | для комп'ютерів |
| Робоча температура | від 5°C до 60°C |
| Розмір | 146.99 х 101.6 х 20 мм |
| Середній час доступу, читання | 8,5 мс |
| Серія | BarraCuda |
| Тип | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
| Швидкість передачі даних | 300 Мб/с |
Новий відгук або коментар
Накопитель HDD 3.5" SATA 500GB Seagate BarraCuda 7200rpm 16MB (ST3500418AS)_Refurbished (ST3500418AS_Refurbished)
Немає в наявності
Код товару: 619409
956 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Refurbished - відновлений товар. Часто товар повертається виробникові з різних причин: повернення від покупця, передпродажні ушкодження товару або упаковки, списання залежалих залишків, ушкодження при транспортуванні. Після повернення такий товар тестують, ремонтують, оновлюють до заводських налаштувань.
![Накопитель HDD 3.5" SATA 500GB Seagate BarraCuda 7200rpm 16MB (ST3500418AS)_Refurbished (ST3500418AS_Refurbished) [619409] Накопитель HDD 3.5" SATA 500GB Seagate BarraCuda 7200rpm 16MB (ST3500418AS)_Refurbished (ST3500418AS_Refurbished) [619409]](/content/images/34/390x390l80mc0/90509074669936.jpg)