|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Акустичне оформлення | Закриті |
|---|---|
| Вага | 30 г |
| Гарантія | 6 міс. |
| Довжина дроту | 1.1 м |
| Довжина дроту, м | 1.10 |
| Діаметр мембрани випромінювачів | 10 мм |
| З'єднувальний роз'єм | 3.5 мм (mini-Jack) |
| Колір | Білий |
| Конструкція навушників | Вакуумні |
| Матеріал амбушур | Силікон |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Наявність мікрофона | Ні |
| Опір | 32 Ом |
| Опір, Ом | 32.00 |
| Призначення | Для портативної техніки |
| Підключення | Дротове |
| Підключення кабеля | Двостороннє |
| Регулювання гучності | Ні |
| Роз'єм | 3.5 мм |
| Система активного шумопоглинання | Ні |
| Тип випромінювачів | Динамічні |
| Тип елементів живлення | Немає |
| Тип кріплення | Кр |
| Тип навушників | Га |
| Форма роз'єму | Пр |
| Частотна характеристика | 20 |
| Чохол в комплекті | Не |
| Чутливість | 10 |
| Чутливість, дБ | 105.00 |
Новий відгук або коментар
Навушники Defender Basic 620 White (63625)
Немає в наявності
Код товару: 401783
100 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Навушники Defender Basic 620 White
![Навушники Defender Basic 620 White (63625) [401783] Навушники Defender Basic 620 White (63625) [401783]](/content/images/42/328x390l80mc0/58784703656225.png)
![Навушники Defender Basic 620 White (63625) [401783] Навушники Defender Basic 620 White (63625) [401783]](/content/images/42/294x390l80mc0/95541368250226.png)
![Навушники Defender Basic 620 White (63625) [401783] Навушники Defender Basic 620 White (63625) [401783]](/content/images/42/288x390l80mc0/54876390660768.png)