|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Ємність акумулятора навушників | 690 мАгод |
|---|---|
| Акустичне оформлення | Закриті |
| Вага | 174 г |
| Вид бездротового зв'язку | Bluetooth 5.3 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Довжина дроту, м | 1.20 |
| Діаметр мембрани випромінювачів | 32 мм |
| З'єднувальний роз'єм | Bluetooth, 3.5mm jack |
| Змінні амбушюри | Ні |
| Колір | Синій |
| Конструкція мікрофону | Вбудований в навушник |
| Конструкція навушників | Повнорозмірні |
| Кріплення мікрофону | Фіксоване |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Можливість дротового підключення | Так |
| Наявність мікрофона | Так |
| Опір | 32 Ом |
| Опір, Ом | 32.00 |
| Особливості кабеля | Круглий, Відєднуваний |
| Особливості конструкції | Регульоване наголов'я, Складна конструкція, Поворотні чашки |
| Призначення | Для дому, Комп'ютерні |
| Профілі | A2DP v1.4, AVRCP v1.6.2, HFP v1.8 |
| Підключення | Дротове, бездротове |
| Підключення кабеля | Двостороннє |
| Регулювання гучності | Так |
| Регулятор гучності | Так |
| Роз'єм | mini-jack (3.5 мм) |
| Система активного шумопоглинання | Так |
| Тип випромінювачів | Динамічні |
| Тип кріплення | На |
| Тип навушників | На |
| Форма роз'єму | L- |
| Час зарядки | 2 |
| Час роботи в режимі відтворення музики | До |
| Час роботи в режимі розмови | До |
| Частотна характеристика | 20 |
| Чохол в комплекті | Не |
| Чутливість | 98 |
| Чутливість мікрофона | -4 |
| Чутливість мікрофона, дБ | -4 |
| Чутливість, дБ | 95.00 |
Новий відгук або коментар
Навушники JBL T670NC Blue (JBLT670NCBLU)
Немає в наявності
Код товару: 401841
2 899 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Навушники JBL T670NC Blue