|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−10%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Гарантія | 24 міс. |
|---|---|
| Діагональ | 11.6" |
| Живлення пера | акумулятор |
| Колір | Чорний |
| Підключення | дротове |
| Робоча область, мм | 254 х 159 мм |
| Розподільна здатність | 5080 lpi |
| Рівнів тиску пера | 8192 |
| Тип | графічний планшет |
| Тип вводу | перо |
| Тип цифрового пера | активне |
| Чутливість до нахилу | ±60 рівнів |
| Android | Так |
| Bluetooth | Ні |
| Chrome OS | Ні |
| DVI | Ні |
| DisplayPort | Ні |
| HDMI | Ні |
| IOS | Ні |
| Linux | Ні |
| Mac OS | Так |
| USB | Ні |
| USB Type-C | Ні |
| VGA | Ні |
| Windows | Так |
| micro USB | Так |
| mini USB | Ні |
| Батарея | немає |
| Вага | 0.77 кг |
| Дальність передачі даних | немає |
| Документація | є |
| Кількість змінних наконечників для пера | 8 |
| Кількість кнопок | 28 |
| Кількість програмованих кнопок (ExpressKey) | 12 |
| Максимальна висота зчитування | 10 мм |
| Модель пера | Huion P80 |
| Наявність кабелю | Так |
| Підставка / чохол для пера | підставка |
| Підставка для монітора | Ні |
| Радіоінтерфейс (бездротовий модуль) | Ні |
| Розміри | 360 х 240 х 10 мм |
| Рукавичка | Так |
| Сенсорне кільце Touch Ring | Ні |
| Точність позиціонування | ±0.4 мм |
| Формат робочої поверхні | А5 |
| Швидкість зчитування | 233 PPS |
Новий відгук або коментар
new_Графічний планшет Huion New 1060Plus + рукавичка (new_1060PLUS)
Немає в наявності
Код товару: 611001
3 524 грн
3 897 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Комплектація:
- графічний планшет
- цифрове перо з накінечником
- підставка для пера
- 8 змінних накінечника з пристроєм вилучення
- MicroSD карта на 8GB
- USB кабель
- USB кабель для зарядки пера
- інструкція
- рукавичка Cura CR-01 Професійний графічний планшет
Графічний планшет 1060 Plus обладнаний новою робочою поверхнею. New 1060 Plus має 12 швидких клавіш, що дозволяє працювати набагато швидше і зручніше. Краща продуктивність
5080 ліній на дюйм і висока швидкість інтерфейсу (233 RSP) дозволяють створювати Ваші художні роботи максимально точно і плавно. 8192 рівня тиску дозволяють користувачеві контролювати товщину, прозорість і колір лінії. 12 експрес-клавіш на лівій і 16 програмованих клавіш на верхній частині планшета дозволяють Вам адаптувати графічний планшет під Ваше програмне забезпечення та підвищити швидкість і ефективність Вашої роботи. Більш портативний
Цифрове перо графічного планшета може використовуватися не тільки як інструмент для малювання, але і в якості бездротової миші для PC. Більш того, після зарядки пера, протягом однієї години Ви можете насолоджуватися 800 годинами безперервної роботи. А легка вага і витончений корпус робить роботу більш зручною і приємною. Вбудована 8G SD-карта
За допомогою MicroSD карти, яка додається до планшета цієї моделі, Ви легко і швидко зможете встановити драйвер і почати користуватися планшетом.