|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | сканер відбитків пальців |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Модель процесора | 120U |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Кількість потоків | 12 |
| Частота процесора | 1 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Серія відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Відеокарта | UHD Graphics |
| Операційна система | Linux |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| USB 3.2 Gen 1, шт. | 2 |
| Wi-Fi | Так |
| Модуль Wi-Fi | 802.11 ax |
| Ємність батареї, мАг | 53 |
| Аудіо-відео роз'єми | HDMI, DisplayPort |
| Вага | 1.77 |
| Вбудована веб камера | Так |
| Висота | 17.9 мм |
| Глибина | 237.8 мм |
| Кардрідер | Ні |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Кількість осередків у батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Порт Thunderbolt | Є |
| Розміри, мм | 362.9 х 237.5 х 17.9 |
| Серія | Aspire |
| Сканер відбитків пальців | Так |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 36 |
| USB Type C, шт. | 1 |
| Ємність батареї | 53 Вт-год |
| Безпека | Сканер відбитків пальців (fingerprint) |
| Веб камера | FullHD 1080p |
| Габарити | 362.9 (W) x 237.5 (D) x /17.9 (H) |
| Додаткові параметри | стереодинаміки |
| Енергетична ємність батареї | 50 Вт·год |
| Комплектація | немає |
| Процесор | Intel Core 5 120U (1.4 - 5 ГГц) |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 2xUSB3.2, 1xUSB-C, 1 HDMI |
| Мультимедіа | web-камера FHD |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Максимальна частота процесора | 5.00 |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Покоління процесора Intel | U-series |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB 4.0, шт. | 1 |
| VGA (D-Sub) | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Acer Aspire 15 A15-51M 15.6" FHD IPS, Intel 5-120U, 16GB, F512GB, UMA, Lin, сірий (NX.KXTEU.007)
Немає в наявності
Код товару: 100102
25 410 грн
25 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Відкрийте для себе багатофункціональність ноутбуків Aspire. Оснащені процесорами Intel Core та графічним процесором NVIDIA GeForce RTX, вони чудово обладнані для вирішення широкого спектра завдань.
![Ноутбук Acer Aspire 15 A15-51M 15.6" FHD IPS, Intel 5-120U, 16GB, F512GB, UMA, Lin, сірий (NX.KXTEU.007) [100102] Ноутбук Acer Aspire 15 A15-51M 15.6" FHD IPS, Intel 5-120U, 16GB, F512GB, UMA, Lin, сірий (NX.KXTEU.007) [100102]](/content/images/38/390x390l80mc0/46179105987578.jpg)
![Ноутбук Acer Aspire 15 A15-51M 15.6" FHD IPS, Intel 5-120U, 16GB, F512GB, UMA, Lin, сірий (NX.KXTEU.007) [100102] Ноутбук Acer Aspire 15 A15-51M 15.6" FHD IPS, Intel 5-120U, 16GB, F512GB, UMA, Lin, сірий (NX.KXTEU.007) [100102]](/content/images/38/637x390l80mc0/48701864808015.jpg)
![Ноутбук Acer Aspire 15 A15-51M 15.6" FHD IPS, Intel 5-120U, 16GB, F512GB, UMA, Lin, сірий (NX.KXTEU.007) [100102] Ноутбук Acer Aspire 15 A15-51M 15.6" FHD IPS, Intel 5-120U, 16GB, F512GB, UMA, Lin, сірий (NX.KXTEU.007) [100102]](/content/images/38/635x390l80mc0/71070827143620.jpg)
![Ноутбук Acer Aspire 15 A15-51M 15.6" FHD IPS, Intel 5-120U, 16GB, F512GB, UMA, Lin, сірий (NX.KXTEU.007) [100102] Ноутбук Acer Aspire 15 A15-51M 15.6" FHD IPS, Intel 5-120U, 16GB, F512GB, UMA, Lin, сірий (NX.KXTEU.007) [100102]](/content/images/38/689x390l80mc0/28046931089777.jpg)
![Ноутбук Acer Aspire 15 A15-51M 15.6" FHD IPS, Intel 5-120U, 16GB, F512GB, UMA, Lin, сірий (NX.KXTEU.007) [100102] Ноутбук Acer Aspire 15 A15-51M 15.6" FHD IPS, Intel 5-120U, 16GB, F512GB, UMA, Lin, сірий (NX.KXTEU.007) [100102]](/content/images/38/611x390l80mc0/15667725780886.jpg)
![Ноутбук Acer Aspire 15 A15-51M 15.6" FHD IPS, Intel 5-120U, 16GB, F512GB, UMA, Lin, сірий (NX.KXTEU.007) [100102] Ноутбук Acer Aspire 15 A15-51M 15.6" FHD IPS, Intel 5-120U, 16GB, F512GB, UMA, Lin, сірий (NX.KXTEU.007) [100102]](/content/images/38/594x390l80mc0/81189717979790.jpg)
![Ноутбук Acer Aspire 15 A15-51M 15.6" FHD IPS, Intel 5-120U, 16GB, F512GB, UMA, Lin, сірий (NX.KXTEU.007) [100102] Ноутбук Acer Aspire 15 A15-51M 15.6" FHD IPS, Intel 5-120U, 16GB, F512GB, UMA, Lin, сірий (NX.KXTEU.007) [100102]](/content/images/38/591x390l80mc0/53933062172318.jpg)
![Ноутбук Acer Aspire 15 A15-51M 15.6" FHD IPS, Intel 5-120U, 16GB, F512GB, UMA, Lin, сірий (NX.KXTEU.007) [100102] Ноутбук Acer Aspire 15 A15-51M 15.6" FHD IPS, Intel 5-120U, 16GB, F512GB, UMA, Lin, сірий (NX.KXTEU.007) [100102]](/content/images/38/870x80l80mc0/80644785633189.jpg)
![Ноутбук Acer Aspire 15 A15-51M 15.6" FHD IPS, Intel 5-120U, 16GB, F512GB, UMA, Lin, сірий (NX.KXTEU.007) [100102] Ноутбук Acer Aspire 15 A15-51M 15.6" FHD IPS, Intel 5-120U, 16GB, F512GB, UMA, Lin, сірий (NX.KXTEU.007) [100102]](/content/images/38/870x80l80mc0/76215491364299.jpg)