|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Модель процесора | Intel Core i7-1255U |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Частота процесора | 2 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Відеокарта | Iris Xe Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Вага | 1,78 кг |
| Кардрідер | Ні |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Підсвічування клавіатури | Ні |
| Серія | Aspire |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї | 40 Вт-год |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Габарити | 362.9х241.3х19.9 мм |
| Комплектація | немає |
| Гарантія | 12 міс. |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Acer Aspire 3 A315-59-72LE Silver (NX.K6SEU.00D)
Немає в наявності
Код товару: 612560
21 869 грн
22 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Втілення ідеальної форми та функціональності Неймовірно тонкий корпус і приємне на дотик покриття підкреслюють переваги пристрою. Приємний на дотик Вишукане покриття корпусу з візерунком із тонких ліній забезпечує приємні тактильні відчуття. Точність управління Сенсорна панель з технологією Precision Touchpad відрізняється чудовою чутливістю для ефективнішої роботи за ноутбуком. Вражаючі функціональні можливості Aspire 3 оснащений технологіями, які ідеально підійдуть для динамічних та активних користувачів. Якісне бездротове під’єднання Завдяки продуманому розташуванню бездротової антени 802.11ac забезпечується надійний сигнал бездротового під’єднання. Комфорт для зору Особлива технологія знижує навантаження на очі за допомогою фільтрів синього кольору та дозволяє працювати довше з оптимальним комфортом.
![Ноутбук Acer Aspire 3 A315-59-72LE Silver (NX.K6SEU.00D) [612560] Ноутбук Acer Aspire 3 A315-59-72LE Silver (NX.K6SEU.00D) [612560]](/content/images/27/390x390l80mc0/13857204923409.jpg)
![Ноутбук Acer Aspire 3 A315-59-72LE Silver (NX.K6SEU.00D) [612560] Ноутбук Acer Aspire 3 A315-59-72LE Silver (NX.K6SEU.00D) [612560]](/content/images/27/400x390l80mc0/96121107640168.jpg)
![Ноутбук Acer Aspire 3 A315-59-72LE Silver (NX.K6SEU.00D) [612560] Ноутбук Acer Aspire 3 A315-59-72LE Silver (NX.K6SEU.00D) [612560]](/content/images/27/400x390l80mc0/13790597225874.jpg)