|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Частота процесора | 2 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Відеокарта | Iris Xe Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 1,77 кг |
| Кардрідер | Ні |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | Aspire |
| Сканер відбитків пальців | Так |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї | 50 Вт-год |
| Веб камера | FullHD 1080p |
| Габарити | 362.9х237.5х17.9 мм |
| Комплектація | немає |
| Гарантія | 12 міс. |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Acer Aspire 5 15 A515-58M Gray (NX.KQ8EU.001)
Немає в наявності
Код товару: 605343
22 853 грн
23 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук Acer Aspire 5 A515-58M - це міцний та портативний комп’ютер середнього рівня, який пропонує хорошу продуктивність та функціональність для повсякденних завдань. Acer Aspire 5 A515-58M має сучасний та стильний дизайн з тонкими рамками навколо екрана. Корпус виготовлений з міцного матеріалу, що забезпечує високу міцність та довговічність. Ноутбук оснащений 15,6-дюймовим Full HD дисплеєм з технологією IPS, що забезпечує яскраві та чіткі зображення з хорошими кутами огляду.
![Ноутбук Acer Aspire 5 15 A515-58M Gray (NX.KQ8EU.001) [605343] Ноутбук Acer Aspire 5 15 A515-58M Gray (NX.KQ8EU.001) [605343]](/content/images/38/390x390l80mc0/86544726420425.jpg)
![Ноутбук Acer Aspire 5 15 A515-58M Gray (NX.KQ8EU.001) [605343] Ноутбук Acer Aspire 5 15 A515-58M Gray (NX.KQ8EU.001) [605343]](/content/images/38/870x200l80mc0/34445806199146.jpg)
![Ноутбук Acer Aspire 5 15 A515-58M Gray (NX.KQ8EU.001) [605343] Ноутбук Acer Aspire 5 15 A515-58M Gray (NX.KQ8EU.001) [605343]](/content/images/38/571x390l80mc0/29424651661795.jpg)
![Ноутбук Acer Aspire 5 15 A515-58M Gray (NX.KQ8EU.001) [605343] Ноутбук Acer Aspire 5 15 A515-58M Gray (NX.KQ8EU.001) [605343]](/content/images/38/870x200l80mc0/67313102676560.jpg)
![Ноутбук Acer Aspire 5 15 A515-58M Gray (NX.KQ8EU.001) [605343] Ноутбук Acer Aspire 5 15 A515-58M Gray (NX.KQ8EU.001) [605343]](/content/images/38/566x390l80mc0/68424618184956.jpg)
![Ноутбук Acer Aspire 5 15 A515-58M Gray (NX.KQ8EU.001) [605343] Ноутбук Acer Aspire 5 15 A515-58M Gray (NX.KQ8EU.001) [605343]](/content/images/38/590x390l80mc0/50236390576193.jpg)
![Ноутбук Acer Aspire 5 15 A515-58M Gray (NX.KQ8EU.001) [605343] Ноутбук Acer Aspire 5 15 A515-58M Gray (NX.KQ8EU.001) [605343]](/content/images/38/632x390l80mc0/73547179609394.jpg)
![Ноутбук Acer Aspire 5 15 A515-58M Gray (NX.KQ8EU.001) [605343] Ноутбук Acer Aspire 5 15 A515-58M Gray (NX.KQ8EU.001) [605343]](/content/images/38/593x390l80mc0/89744340795498.jpg)