|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1235U |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Частота процесора | 1 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Виробник GPU | NVidia |
| Графічна пам'ять | 4 ГБ |
| Відеокарта | GeForce RTX2050 |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 1,8 кг |
| Кардрідер | Ні |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | Aspire |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї | 48 Вт-год |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Габарити | 362.9х237.8х17.9 мм |
| Комплектація | немає |
| Гарантія | 12 міс. |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Acer Aspire 5 A515-57G-52Z4 Gray (NX.KNZEU.003)
Немає в наявності
Код товару: 614037
26 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Безмежна продуктивність Відчуйте неперевершену адаптивність завдяки масштабованій клієнтській архітектурі Intel. Грайте та працюйте в багатозадачному режимі на мобільних ПК на базі процесорів Intel Core 12-го покоління без жодних компромісів. Широкі можливості Підвищуйте свою повсякденну продуктивність , використовуючи пристрій у дорозі. Ідеально підходить для ігор, творчості або потокового передавання даних - отримуйте необхідну продуктивність, коли вона вам потрібна. Графічна потужність, що змінює правила гри Змініть свої уявлення про ігровий процес з графічним процесором NVIDIA GeForce RTX 20-ї серії. NVIDIA Turing, трасування променів у реальному часі, штучний інтелект і програмоване затінення забезпечують неперевершений ігровий досвід. Швидкодія DDR4 - це сучасний стандарт оперативної пам’яті для ноутбуків. Вища швидкість і більша пропускна здатність, ніж у DDR3, ідеально підходять для ігор, редагування відео та створення контенту. Максимальна продуктивність Твердотільні накопичувачі швидші, надійніші та довговічніші, ніж традиційні жорсткі диски. Ідеально підходять для ноутбуків, щоб швидко завантажувати ігри, відкривати програми та передавати файли.