|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | гніздо для замка Kensington. зарядка від USB. українська клавіатура |
| Тип ноутбуку | для навчання. для роботи |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Модель процесора | Intel Core 5 120U |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Частота процесора | 1 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Відеокарта | Intel Iris Graphics |
| Операційна система | Linux |
| Bluetooth | Так |
| USB 3.2 Gen 1, шт. | 2 |
| Wi-Fi | Так |
| Ємність батареї, мАг | 53 |
| Аудіо-відео роз'єми | HDMI, DisplayPort |
| Вага | 1.5 кг |
| Вбудована веб камера | Так |
| Висота | 18 мм |
| Глибина | 234 мм |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Підсвічування клавіатури | Ні |
| Розміри, мм | 357.7 х 234.4 х 17.9 |
| Серія | Acer Aspire |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Час роботи батареї, год. | 8 |
| Ширина | 35 |
| USB Type C, шт. | 2 |
| Ємність батареї | 53 Втг |
| Веб камера | Full HD, 1080p |
| Додаткові параметри | вбудований мікрофон. стереодинаміки |
| Процесор | Intel Core 5 120U (0.9 - 5.0 ГГц) |
| Бездротові з'єднання | Bluetooth 5.1. Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | 2 x USB 3.2 Gen 1. 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-C. HDMI 2.1. Комбінований аудіороз'єм |
| Покоління процесора Intel | 15-е покоління |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Acer Aspire Go AG15-72P (NX.JSVEU.005)
Немає в наявності
Код товару: 725022
25 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук Acer Aspire Go AG15-72P (NX.JSVEU.005)