|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Сімейство процесора | Intel Core 3 |
| Модель процесора | Intel Core 3 N355 |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Частота процесора | 2 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Відеокарта | Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| USB 2.0, шт. | 1 |
| USB 3.2 Gen 1, шт. | 1 |
| Wi-Fi | Так |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність батареї, мАг | 46 |
| Аудіо-відео роз'єми | HDMI, DisplayPort |
| Вага | 1,53 кг |
| Вбудована веб камера | Так |
| Кардрідер | Ні |
| Кількість елементів батареї | 2 |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Ні |
| Розміри, мм | 357.8 х 235.6 х 18 |
| Серія | Aspire |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| USB Type C, шт. | 1 |
| Ємність батареї | 45.6 Вт-год |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Габарити | 357.8x235.6x18 мм |
| Комплектація | немає |
| Гарантія | 12 міс. |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 1 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Acer Aspire Lite AL15-33P-32NT Silver (NX.D62EU.003)
Немає в наявності
Код товару: 613661
18 403 грн
18 699 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Максимальна продуктивність DDR5 - це новітня оперативна пам’ять для ноутбуків, що забезпечує вищу швидкість, більшу пропускну здатність і менше енергоспоживання, ніж DDR4. Ідеально підходить для ігор, редагування відео та створення контенту.
![Ноутбук Acer Aspire Lite AL15-33P-32NT Silver (NX.D62EU.003) [613661] Ноутбук Acer Aspire Lite AL15-33P-32NT Silver (NX.D62EU.003) [613661]](/content/images/25/390x390l80mc0/90652716433543.jpg)
![Ноутбук Acer Aspire Lite AL15-33P-32NT Silver (NX.D62EU.003) [613661] Ноутбук Acer Aspire Lite AL15-33P-32NT Silver (NX.D62EU.003) [613661]](/content/images/25/632x390l80mc0/95989172305903.jpg)
![Ноутбук Acer Aspire Lite AL15-33P-32NT Silver (NX.D62EU.003) [613661] Ноутбук Acer Aspire Lite AL15-33P-32NT Silver (NX.D62EU.003) [613661]](/content/images/25/636x390l80mc0/50953581057575.jpg)
![Ноутбук Acer Aspire Lite AL15-33P-32NT Silver (NX.D62EU.003) [613661] Ноутбук Acer Aspire Lite AL15-33P-32NT Silver (NX.D62EU.003) [613661]](/content/images/25/652x390l80mc0/76654104251091.jpg)
![Ноутбук Acer Aspire Lite AL15-33P-32NT Silver (NX.D62EU.003) [613661] Ноутбук Acer Aspire Lite AL15-33P-32NT Silver (NX.D62EU.003) [613661]](/content/images/25/571x390l80mc0/88410288662543.jpg)
![Ноутбук Acer Aspire Lite AL15-33P-32NT Silver (NX.D62EU.003) [613661] Ноутбук Acer Aspire Lite AL15-33P-32NT Silver (NX.D62EU.003) [613661]](/content/images/25/575x390l80mc0/64706799966869.jpg)
![Ноутбук Acer Aspire Lite AL15-33P-32NT Silver (NX.D62EU.003) [613661] Ноутбук Acer Aspire Lite AL15-33P-32NT Silver (NX.D62EU.003) [613661]](/content/images/25/870x99l80mc0/98813689615558.jpg)
![Ноутбук Acer Aspire Lite AL15-33P-32NT Silver (NX.D62EU.003) [613661] Ноутбук Acer Aspire Lite AL15-33P-32NT Silver (NX.D62EU.003) [613661]](/content/images/25/870x98l80mc0/52098292831685.jpg)