|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | гніздо для замка Kensington. зарядка від USB. українська клавіатура |
| Тип ноутбуку | для навчання. для роботи |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Кількість ядер CPU | 6 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | AMD Radeon Graphics |
| Операційна система | Без ОС |
| Вага | 1.49 кг |
| Висота | 19 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Кардрідер | Так |
| Серія | Acer Aspire |
| Час роботи батареї, год. | 8 |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Веб камера | Full HD, 1080p |
| Додаткові параметри | вбудований мікрофон. стереодинаміки |
| Процесор | AMD Ryzen 5 7430U (2.3 - 4.3 ГГц) |
| Бездротові з'єднання | Bluetooth 5.1. Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C. 1 х USB 2.0. 2 x USB 3.2 Gen 1. HDMI 1.4. Комбінований аудіороз'єм |
| Покоління процесора AMD | Zen 5 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 3.0 x4 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Acer Aspire Lite AL15-44P-R0PF (NX.DJZEU.001)
Немає в наявності
Код товару: 717272
24 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук Acer Aspire Lite AL15-44P-R0PF (NX.DJZEU.001)
![Ноутбук Acer Aspire Lite AL15-44P-R0PF (NX.DJZEU.001) [717272] Ноутбук Acer Aspire Lite AL15-44P-R0PF (NX.DJZEU.001) [717272]](/content/images/32/390x390l80mc0/43528207622901.jpg)
![Ноутбук Acer Aspire Lite AL15-44P-R0PF (NX.DJZEU.001) [717272] Ноутбук Acer Aspire Lite AL15-44P-R0PF (NX.DJZEU.001) [717272]](/content/images/32/390x390l80mc0/89340266283573.jpg)
![Ноутбук Acer Aspire Lite AL15-44P-R0PF (NX.DJZEU.001) [717272] Ноутбук Acer Aspire Lite AL15-44P-R0PF (NX.DJZEU.001) [717272]](/content/images/32/390x390l80mc0/87155640143665.jpg)
![Ноутбук Acer Aspire Lite AL15-44P-R0PF (NX.DJZEU.001) [717272] Ноутбук Acer Aspire Lite AL15-44P-R0PF (NX.DJZEU.001) [717272]](/content/images/32/390x390l80mc0/41550744659724.jpg)
![Ноутбук Acer Aspire Lite AL15-44P-R0PF (NX.DJZEU.001) [717272] Ноутбук Acer Aspire Lite AL15-44P-R0PF (NX.DJZEU.001) [717272]](/content/images/32/390x390l80mc0/34507020697715.jpg)
![Ноутбук Acer Aspire Lite AL15-44P-R0PF (NX.DJZEU.001) [717272] Ноутбук Acer Aspire Lite AL15-44P-R0PF (NX.DJZEU.001) [717272]](/content/images/32/390x390l80mc0/53370864263236.jpg)
![Ноутбук Acer Aspire Lite AL15-44P-R0PF (NX.DJZEU.001) [717272] Ноутбук Acer Aspire Lite AL15-44P-R0PF (NX.DJZEU.001) [717272]](/content/images/32/390x390l80mc0/93397763140382.jpg)
![Ноутбук Acer Aspire Lite AL15-44P-R0PF (NX.DJZEU.001) [717272] Ноутбук Acer Aspire Lite AL15-44P-R0PF (NX.DJZEU.001) [717272]](/content/images/32/390x390l80mc0/49422434193820.jpg)
![Ноутбук Acer Aspire Lite AL15-44P-R0PF (NX.DJZEU.001) [717272] Ноутбук Acer Aspire Lite AL15-44P-R0PF (NX.DJZEU.001) [717272]](/content/images/32/390x390l80mc0/35613621265492.jpg)