|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | сканер відбитків пальців |
| Тип ноутбуку | трансформер |
| Призначення | споживчі |
| Діагональ екрану | 14" |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Модель процесора | 155U |
| Кількість ядер CPU | 12 |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Кількість потоків | 14 |
| Частота процесора | 2 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | Пам'ять інтегрована на платі |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Серія відеокарти | UMA Graphic |
| Відеокарта | Intel Graphics |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Bluetooth | Так |
| Модуль Wi-Fi | 802.11 ax |
| Вага | 1.5 |
| Висота | 21 мм |
| Глибина | 226 мм |
| Кількість осередків у батареї | 3 |
| Серія | Acer Spin |
| Ширина | 31 |
| Ємність батареї | 53 Втг |
| Безпека | Fingerprint Reader |
| Веб камера | WEB-Camera |
| Габарити | 21.1 x 318.5 x 225.5 |
| Додаткові параметри | стереодинаміки |
| Енергетична ємність батареї | 50 Вт·год |
| Комплектація | Active Stylus Pen AA2.0GE2ET |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 155U (1.7 - 4.8 ГГц) |
| Підтримка мультитач | Так |
| Роз'єми і порти введення-виведення | HDMI, 2xUSB3.2, 1xUSB-C |
| Мультимедіа | FHD Camera |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Максимальна частота процесора | 4.80 |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Покоління процесора Intel | U-series |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Acer Aspire Spin 14 ASP14-52MTN 14" WUXGA IPS Touch, Intel U7-155U, 32GB, F1TB, UMA, Win11, сірий (NX.J3JEU.004)
Немає в наявності
Код товару: 100628
40 107 грн
40 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Серія ноутбуків Acer Aspire Spin 14 (ASP14-52MTN) — це стильні та функціональні трансформери з сенсорним екраном, що обертається на 360°. Оснащені продуктивними процесорами, вони забезпечують плавну роботу для навчання, роботи та розваг. Компактний дизайн, якісний дисплей і підтримка стилуса роблять їх ідеальними для творчих завдань. Завдяки гнучкому форм-фактору Aspire Spin 14 легко перетворюється з ноутбука в планшет для максимальної зручності.