|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | для бізнесу |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | AMD |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 3 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 3 7320U |
| Кількість ядер CPU | 4 |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Кількість потоків | 8 |
| Частота процесора | 2 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | AMD |
| Серія відеокарти | AMD Radeon Graphics |
| Відеокарта | Radeon Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| USB 2.0, шт. | 1 |
| USB 3.2 Gen 1, шт. | 1 |
| Wi-Fi | Так |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність батареї, мАг | 53 |
| Аудіо-відео роз'єми | HDMI |
| Вага | 1,73 кг |
| Вбудована веб камера | Так |
| Висота | 19.9 мм |
| Глибина | 238 мм |
| Кардрідер | Ні |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Кількість осередків у батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Ні |
| Розміри, мм | 362.9 х 237.5 х 19.9 |
| Серія | Extensa |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 36 |
| USB Type C, шт. | 2 |
| Ємність батареї | 53 Вт-год |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Габарити | 362.9х237.5х19.9 мм |
| Додаткові параметри | стереодинаміки |
| Енергетична ємність батареї | 53 Вт·год |
| Комплектація | немає |
| Процесор | AMD Ryzen 3 7320U (2.4 - 4.1 ГГц) |
| Роз'єми і порти введення-виведення | HDMI, 1xUSB3.2, 1xUSB2.0, 2xUSB-C |
| Мультимедіа | HD Camera |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Максимальна частота процесора | 4.10 |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Покоління процесора AMD | Zen 2 (3-е покоління) |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 1 + 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-24-R3B3 Steel Gray (NX.EJ5EU.002)
Немає в наявності
Код товару: 614003
18 823 грн
18 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук Extensa 15 розроблений для ділових людей, яким потрібна достатня обчислювальна потужність та функціональність на кожен день. У ньому є все, що потрібно для комфортної роботи, а час автономної роботи сягає 9 годин. Цей 15.6-дюймовий ноутбук з великим екраном забезпечує високу продуктивність та надає повний набір важливих бізнес-функцій, а також оснащений цифровою клавіатурою. Неймовірна швидкодія Працюйте швидко та ефективно в режимі багатозадачності завдяки потужному процесору AMD Ryzen, відеокарті AMD Radeon та пам'яті DDR5. Приголомшливе зображення IPS-дисплей FHD з діагоналлю 15.6 дюймів та вузькою рамкою створює більш високе співвідношення розмірів екрану та корпусу. Крім того, технологія ComfyView зменшує відблиски за рахунок обмеження відбитого світла, забезпечуючи комфортніший перегляд зображення на екрані. Чудова якість відеозв'язку Працювати з дому зручно як ніколи. Завдяки продуманому розташуванню антени Wi-Fi 6 (802.11ax) із технологією MU-MIMO забезпечується надійний сигнал бездротового підключення. Оптимізована цифрова веб-камера, мікрофон і два вбудовані стереодинаміки створюють чудову якість звуку та зображення. Удосконалений дизайн Стильний корпус Extensa 15 став ще тоншим і легшим. Мінімальна вага ноутбука становить менше 1.9 кг, а товщина – менше 20 мм, тому його зручно носити із собою. Автономна робота до 9 години забезпечить ефективну роботу протягом усього робочого дня. Швидше сховище Оцініть неймовірно високу продуктивність завдяки твердотільного накопичувача PCIe NVMe. Усі процеси відбуватимуться швидше - від завантаження до повсякденних обчислень та відкриття мультимедійних файлів. Велика кількість портів Швидке та легке підключення до периферійних пристроїв завдяки максимальній кількості опцій. Ноутбук оснащений різними портами, включаючи 1 порт USB 2.0, 2 порти USB 3.2 Gen1, HDMI та багато інших.
![Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-24-R3B3 Steel Gray (NX.EJ5EU.002) [614003] Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-24-R3B3 Steel Gray (NX.EJ5EU.002) [614003]](/content/images/33/390x390l80mc0/63475136651555.jpg)
![Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-24-R3B3 Steel Gray (NX.EJ5EU.002) [614003] Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-24-R3B3 Steel Gray (NX.EJ5EU.002) [614003]](/content/images/33/626x390l80mc0/14263072036386.jpg)
![Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-24-R3B3 Steel Gray (NX.EJ5EU.002) [614003] Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-24-R3B3 Steel Gray (NX.EJ5EU.002) [614003]](/content/images/33/619x390l80mc0/74388334734002.jpg)
![Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-24-R3B3 Steel Gray (NX.EJ5EU.002) [614003] Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-24-R3B3 Steel Gray (NX.EJ5EU.002) [614003]](/content/images/33/623x390l80mc0/92883126332663.jpg)
![Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-24-R3B3 Steel Gray (NX.EJ5EU.002) [614003] Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-24-R3B3 Steel Gray (NX.EJ5EU.002) [614003]](/content/images/33/667x390l80mc0/30642249195827.jpg)
![Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-24-R3B3 Steel Gray (NX.EJ5EU.002) [614003] Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-24-R3B3 Steel Gray (NX.EJ5EU.002) [614003]](/content/images/33/584x390l80mc0/43114292046128.jpg)
![Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-24-R3B3 Steel Gray (NX.EJ5EU.002) [614003] Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-24-R3B3 Steel Gray (NX.EJ5EU.002) [614003]](/content/images/33/578x390l80mc0/35095464080021.jpg)
![Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-24-R3B3 Steel Gray (NX.EJ5EU.002) [614003] Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-24-R3B3 Steel Gray (NX.EJ5EU.002) [614003]](/content/images/33/870x99l80mc0/77811050907566.jpg)
![Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-24-R3B3 Steel Gray (NX.EJ5EU.002) [614003] Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-24-R3B3 Steel Gray (NX.EJ5EU.002) [614003]](/content/images/33/870x97l80mc0/18929664786911.jpg)
![Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-24-R3B3 Steel Gray (NX.EJ5EU.002) [614003] Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-24-R3B3 Steel Gray (NX.EJ5EU.002) [614003]](/content/images/33/390x390l80mc0/67157384109449.jpg)