|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Сімейство процесора | Intel |
| Модель процесора | Intel Processor N200 |
| Кількість ядер CPU | 4 |
| Частота процесора | 4 |
| Оперативна пам'ять RAM | 8 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Відеокарта | UHD Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 1,75 кг |
| Кардрідер | Ні |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Ні |
| Серія | Extensa |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї | 50 Вт-год |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Габарити | 362.9х239.7х18.9 мм |
| Комплектація | немає |
| Гарантія | 12 міс. |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-34-P5P9 Silver (NX.EHTEU.006)
Немає в наявності
Код товару: 605392
12 832 грн
13 518 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
SpeedBoost LPDDR5 - це новітня оперативна пам’ять для ноутбуків з низьким енергоспоживанням, що забезпечує вищу швидкість, більшу пропускну здатність і менше енергоспоживання, ніж LPDDR4x. Ідеально підходить для ігор, редагування відео та створення контенту.
![Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-34-P5P9 Silver (NX.EHTEU.006) [605392] Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-34-P5P9 Silver (NX.EHTEU.006) [605392]](/content/images/47/390x390l80mc0/86807404093977.jpg)
![Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-34-P5P9 Silver (NX.EHTEU.006) [605392] Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-34-P5P9 Silver (NX.EHTEU.006) [605392]](/content/images/47/390x390l80mc0/17688975181836.jpg)
![Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-34-P5P9 Silver (NX.EHTEU.006) [605392] Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-34-P5P9 Silver (NX.EHTEU.006) [605392]](/content/images/47/571x390l80mc0/27310625497965.jpg)
![Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-34-P5P9 Silver (NX.EHTEU.006) [605392] Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-34-P5P9 Silver (NX.EHTEU.006) [605392]](/content/images/47/593x390l80mc0/92583766004913.jpg)
![Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-34-P5P9 Silver (NX.EHTEU.006) [605392] Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-34-P5P9 Silver (NX.EHTEU.006) [605392]](/content/images/47/593x390l80mc0/91607316125596.jpg)
![Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-34-P5P9 Silver (NX.EHTEU.006) [605392] Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-34-P5P9 Silver (NX.EHTEU.006) [605392]](/content/images/47/624x390l80mc0/84589657300842.jpg)
![Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-34-P5P9 Silver (NX.EHTEU.006) [605392] Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-34-P5P9 Silver (NX.EHTEU.006) [605392]](/content/images/47/553x390l80mc0/59079981722261.jpg)
![Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-34-P5P9 Silver (NX.EHTEU.006) [605392] Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-34-P5P9 Silver (NX.EHTEU.006) [605392]](/content/images/47/870x197l80mc0/87904837683669.jpg)
![Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-34-P5P9 Silver (NX.EHTEU.006) [605392] Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-34-P5P9 Silver (NX.EHTEU.006) [605392]](/content/images/47/870x197l80mc0/39260141790916.jpg)