|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1235U |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Частота процесора | 1 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Відеокарта | Iris Xe Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 1,78 кг |
| Кардрідер | Ні |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Підсвічування клавіатури | Ні |
| Серія | Extensa |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї | 48 Вт-год |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Габарити | 362.9х241.3х19.9 мм |
| Комплектація | немає |
| Гарантія | 12 міс. |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-55-563V Steel Gray (NX.EGYEU.02V)
Немає в наявності
Код товару: 612562
20 760 грн
20 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Безмежна продуктивність Відчуйте неперевершену адаптивність завдяки масштабованій клієнтській архітектурі Intel. Грайте та працюйте в багатозадачному режимі на мобільних ПК на базі процесорів Intel Core 12-го покоління без жодних компромісів. Продуктивність завжди й усюди Доповніть свій день мобільною продуктивністю. Ідеально підходить для геймерів, творчих людей та стрімерів - використовуйте необхідну продуктивність відповідно до ситуації. Швидкодія DDR4 - це сучасний стандарт оперативної пам’яті для ноутбуків. Вища швидкість і більша пропускна здатність, ніж у DDR3, ідеально підходять для ігор, редагування відео та створення контенту.
![Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-55-563V Steel Gray (NX.EGYEU.02V) [612562] Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-55-563V Steel Gray (NX.EGYEU.02V) [612562]](/content/images/13/390x390l80mc0/86799172208113.jpg)
![Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-55-563V Steel Gray (NX.EGYEU.02V) [612562] Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-55-563V Steel Gray (NX.EGYEU.02V) [612562]](/content/images/13/639x390l80mc0/59219938054952.jpg)
![Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-55-563V Steel Gray (NX.EGYEU.02V) [612562] Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-55-563V Steel Gray (NX.EGYEU.02V) [612562]](/content/images/13/633x390l80mc0/12210070848260.jpg)
![Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-55-563V Steel Gray (NX.EGYEU.02V) [612562] Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-55-563V Steel Gray (NX.EGYEU.02V) [612562]](/content/images/13/630x390l80mc0/92123676491897.jpg)
![Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-55-563V Steel Gray (NX.EGYEU.02V) [612562] Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-55-563V Steel Gray (NX.EGYEU.02V) [612562]](/content/images/13/401x390l80mc0/87296019403043.jpg)
![Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-55-563V Steel Gray (NX.EGYEU.02V) [612562] Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-55-563V Steel Gray (NX.EGYEU.02V) [612562]](/content/images/13/399x390l80mc0/40600730089254.jpg)
![Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-55-563V Steel Gray (NX.EGYEU.02V) [612562] Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-55-563V Steel Gray (NX.EGYEU.02V) [612562]](/content/images/13/691x390l80mc0/43690190719516.jpg)