|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури |
| Лінійка | Acer Nitro V |
| Модель | Nitro V 15 ANV15-51 |
| Тип ноутбуку | ігровий |
| Призначення | Ігровий, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Модель процесора | Intel® Core™ i7-13620H Processor (24M Cache, up to 4.90 GHz) |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Графічна пам'ять | 6 ГБ |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 1 x HDMI, 3 x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 1 x RJ-45, комбінований аудіороз'єм |
| Вага | 2.11 |
| Висота | 26.9 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Серія | Acer Nitro |
| Тип батареї | Li-Pol |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 36 |
| Ємність батареї | 57 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 57.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 720P HD camera |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Модуль TPM |
| Діапазон ваги | Від 2.1 до 3 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Процесор | Intel Core i7 13620H (3.6 - 4.9 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ACER Nitro V 15 ANV15-51 (NH.QNBEU.00J)
Немає в наявності
Код товару: 301274
46 647 грн
48 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук ACER Nitro V 15 ANV15-51 (NH.QNBEU.00J)
Більше, ніж просто продуктивність
Процесори Intel® Core™ 13-го покоління пропонують не лише високу швидкість, а й покращують реальні обчислювальні можливості, забезпечуючи ефективну багатозадачність.
Продуктивність будь-де
Оптимізуйте свою роботу в іграх, творчості – де б ви не були, це рішення підходить для кожного користувача.
Ігрова платформа нового рівня
Занурюйтесь у захопливі віртуальні світи завдяки графіці NVIDIA® GeForce RTX™ 40-ї серії. Архітектура NVIDIA Ada Lovelace забезпечує трасування променів, високу частоту кадрів і низьку затримку, створюючи неймовірний ігровий досвід.
Максимальна продуктивність
Оперативна пам'ять DDR5 – новітнє рішення для ноутбуків, яке забезпечує вищу швидкість, більшу пропускну здатність та енергоефективність порівняно з DDR4. Ідеально підходить для ігор, відеоредагування та створення контенту.
Більше, ніж просто продуктивність
Процесори Intel® Core™ 13-го покоління пропонують не лише високу швидкість, а й покращують реальні обчислювальні можливості, забезпечуючи ефективну багатозадачність.
Продуктивність будь-де
Оптимізуйте свою роботу в іграх, творчості – де б ви не були, це рішення підходить для кожного користувача.
Ігрова платформа нового рівня
Занурюйтесь у захопливі віртуальні світи завдяки графіці NVIDIA® GeForce RTX™ 40-ї серії. Архітектура NVIDIA Ada Lovelace забезпечує трасування променів, високу частоту кадрів і низьку затримку, створюючи неймовірний ігровий досвід.
Максимальна продуктивність
Оперативна пам'ять DDR5 – новітнє рішення для ноутбуків, яке забезпечує вищу швидкість, більшу пропускну здатність та енергоефективність порівняно з DDR4. Ідеально підходить для ігор, відеоредагування та створення контенту.
![Ноутбук ACER Nitro V 15 ANV15-51 (NH.QNBEU.00J) [301274] Ноутбук ACER Nitro V 15 ANV15-51 (NH.QNBEU.00J) [301274]](/content/images/29/390x390l80mc0/45535696438145.jpg)
![Ноутбук ACER Nitro V 15 ANV15-51 (NH.QNBEU.00J) [301274] Ноутбук ACER Nitro V 15 ANV15-51 (NH.QNBEU.00J) [301274]](/content/images/29/390x390l80mc0/15415161633081.jpg)
![Ноутбук ACER Nitro V 15 ANV15-51 (NH.QNBEU.00J) [301274] Ноутбук ACER Nitro V 15 ANV15-51 (NH.QNBEU.00J) [301274]](/content/images/29/390x390l80mc0/82577488248706.jpg)
![Ноутбук ACER Nitro V 15 ANV15-51 (NH.QNBEU.00J) [301274] Ноутбук ACER Nitro V 15 ANV15-51 (NH.QNBEU.00J) [301274]](/content/images/29/390x390l80mc0/72392964945900.jpg)
![Ноутбук ACER Nitro V 15 ANV15-51 (NH.QNBEU.00J) [301274] Ноутбук ACER Nitro V 15 ANV15-51 (NH.QNBEU.00J) [301274]](/content/images/29/390x390l80mc0/74165857366733.jpg)
![Ноутбук ACER Nitro V 15 ANV15-51 (NH.QNBEU.00J) [301274] Ноутбук ACER Nitro V 15 ANV15-51 (NH.QNBEU.00J) [301274]](/content/images/29/390x390l80mc0/21392569273735.jpg)
![Ноутбук ACER Nitro V 15 ANV15-51 (NH.QNBEU.00J) [301274] Ноутбук ACER Nitro V 15 ANV15-51 (NH.QNBEU.00J) [301274]](/content/images/29/390x390l80mc0/63088374882691.jpg)
![Ноутбук ACER Nitro V 15 ANV15-51 (NH.QNBEU.00J) [301274] Ноутбук ACER Nitro V 15 ANV15-51 (NH.QNBEU.00J) [301274]](/content/images/29/390x390l80mc0/19310581370234.jpg)