|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | споживчі |
| Діагональ екрану | 14" |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Тип екрану | OLED |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Модель процесора | 258V |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Частота процесора | 2 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | Пам'ять інтегрована на платі |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Серія відеокарти | Intel Arc |
| Відеокарта | Intel Arc Graphics |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Bluetooth | Так |
| Модуль Wi-Fi | 802.11be |
| Вага | 1.26 |
| Висота | 16 мм |
| Глибина | 221 мм |
| Кількість осередків у батареї | 3 |
| Серія | Acer Swift |
| Ширина | 31 |
| Ємність батареї | 65 Втг |
| Безпека | Fingerprint Reader |
| Веб камера | WEB-Camera |
| Габарити | 9.7-15.95 x 312.4 x 221.2 |
| Додаткові параметри | стереодинаміки |
| Енергетична ємність батареї | 65 Вт·год |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 258V (2.2 - 4.8 ГГц) |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 2xUSB3.2, 2xUSB Type-C, 1 HDMI |
| Мультимедіа | web-камера |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Максимальна частота процесора | 4.80 |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Покоління процесора Intel | U-series |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Acer Swift 14 AI SF14-51 14" WUXGA OLED, Intel U7-258V, 32GB, F1TB, UMA, Win11, сірий (NX.J2JEU.005)
Немає в наявності
Код товару: 100406
41 419 грн
42 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук Acer Swift 14 AI SF14-51 — це елегантний ультрабук, що поєднує продуктивність та інновації завдяки підтримці технологій штучного інтелекту. Пристрій оснащений 14-дюймовим дисплеєм з високою роздільною здатністю, що забезпечує яскраве та деталізоване зображення. Легкий металевий корпус та компактний дизайн роблять його зручним для мобільного використання. Завдяки потужному процесору, швидкому SSD-накопичувачу та тривалому часу автономної роботи, цей ноутбук ідеально підходить для роботи, навчання та творчості.