|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | сканер відбитків пальців |
| Лінійка | ACER Swift Go |
| Модель | Swift Go 14 SFG14-71 |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач, Портативний |
| Діагональ екрану | 14" |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | OLED |
| Роздільна здатність | 2880x1800 |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Модель процесора | Intel® Core™ i5-1335U Processor 1.3 GHz (12MB Cache, up to 4.6 GHz, 10 cores, 12 Threads) |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Частота процесора | 1 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | Пам'ять інтегрована на платі |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Відеокарта | Iris Xe Graphics |
| Операційна система | DOS |
| Порти вводу/виводу | 1 х HDMI, 2 х USB 3.2 Gen 1 Type-A, 2 х USB4, кардридер |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 1.25 |
| Висота | 15 мм |
| Глибина | 218 мм |
| Кардрідер | Micro SD |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | Swift |
| Сканер відбитків пальців | Так |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 31 |
| Ємність батареї | 48 Вт-год |
| Ємність батареї, Вт/год | 48.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | є |
| Габарити | 312.9х217.9х14.9 мм |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Сканер відбитків пальців |
| Діапазон ваги | Менше 1.5 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Комплектація | немає |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | Intel Core i5-1335U (3.4 - 4.6 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 | 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Так |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ACER Swift Go 14 SFG14-71 (NX.KMZEU.006)
Немає в наявності
Код товару: 300210
27 839 грн
28 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук ACER Swift Go 14 SFG14-71 (NX.KMZEU.006)
Більше, ніж просто продуктивність
Процесори Intel® Core™ 13-го покоління пропонують не тільки високу продуктивність, але й покращену обчислювальну ефективність, забезпечуючи плавну багатозадачність у повсякденній роботі.
Розширені можливості
Збільшуйте свою продуктивність у будь-якому місці. Пристрій ідеально підходить для ігор, творчих задач або потокового передавання — отримуйте необхідну потужність саме тоді, коли вона потрібна.
Вражаючий дисплей
Зануртесь у світ яскравого OLED-дисплея з глибокими чорними відтінками, широкими кутами огляду та неперевершеною контрастністю. Ідеально підходить для перегляду фільмів, ігор та редагування графічного контенту.
SpeedBoost
Новітня оперативна пам'ять LPDDR5 пропонує швидший доступ до даних, підвищену пропускну здатність і нижче енергоспоживання порівняно з LPDDR4x. Оптимальний вибір для ігор, редагування відео та створення контенту.
Сканер відбитків пальців
Ваш унікальний відбиток — це надійний пароль. Захистіть себе від несанкціонованого доступу та збережіть свої дані завдяки безпеці, яку забезпечує технологія зчитування відбитків пальців.
Більше, ніж просто продуктивність
Процесори Intel® Core™ 13-го покоління пропонують не тільки високу продуктивність, але й покращену обчислювальну ефективність, забезпечуючи плавну багатозадачність у повсякденній роботі.
Розширені можливості
Збільшуйте свою продуктивність у будь-якому місці. Пристрій ідеально підходить для ігор, творчих задач або потокового передавання — отримуйте необхідну потужність саме тоді, коли вона потрібна.
Вражаючий дисплей
Зануртесь у світ яскравого OLED-дисплея з глибокими чорними відтінками, широкими кутами огляду та неперевершеною контрастністю. Ідеально підходить для перегляду фільмів, ігор та редагування графічного контенту.
SpeedBoost
Новітня оперативна пам'ять LPDDR5 пропонує швидший доступ до даних, підвищену пропускну здатність і нижче енергоспоживання порівняно з LPDDR4x. Оптимальний вибір для ігор, редагування відео та створення контенту.
Сканер відбитків пальців
Ваш унікальний відбиток — це надійний пароль. Захистіть себе від несанкціонованого доступу та збережіть свої дані завдяки безпеці, яку забезпечує технологія зчитування відбитків пальців.