|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Лінійка | ACER TravelMate P2 |
| Модель | TravelMate P2 14 TMP214-55-G2 |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 14" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Сімейство процесора | Intel Core 7 |
| Модель процесора | Intel® Core™ 7 Processor 150U 1.8 GHz (12MB Cache, up to 5.4 GHz, 10 Cores) |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Операційна система | DOS |
| Порти вводу/виводу | 1×Gigabit Ethernet (RJ-45), 2×USB 3.1, 1×USB-C 3.2 Gen 2, microSD, 1×HDMI, комбо-роз'єм для навушників/мікрофона |
| Вага | 1.47 |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 53.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | HD 720p |
| Додаткові параметри | SSD, IPS матриця, Шторка для веб-камери, Українська розкладка |
| Діапазон ваги | Менше 1.5 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ACER TravelMate P2 14 TMP214-55-G2 (NX.BABEU.00Q)
В наявності
Код товару: 305713
41 339 грн
42 999 грн
Опис
TravelMate P2
TravelMate P2 із надійним та ековідповідальним дизайном має покращену продуктивність, безпеку бізнес-класу, а також пропонує досконалий досвід користування для роботи й відеоконференцій, що робить його одним із найкращих ноутбуків для малого бізнесу.
Новий рівень користування
Легко працюйте завдяки дисплею формату 16:10, який пропонує більше вертикальної площі екрана. Цей невеликий портативний комп’ютер для малого бізнесу також має шарнір на 180°, велику сенсорну панель, цифрову клавіатуру та клавіші з дистанцією 1.55 мм для кращої зручності користування.
Гарантована ефективність
Завдяки процесору Intel Core 5 цей портативний комп’ютер пропонує всю необхідну продуктивність для роботи. Він також має технологію Acer Dust Defender, що мінімізує накопичення пилу у пристрої для забезпечення сталої продуктивності.
Особливе значення безпеки
Убезпечте свої дані та працюйте без турбот. Цей комп’ютер із захищеним ядром має непомітний модуль TPM 2.0, пристрій зчитування відбитків пальців та ІЧ-камеру для безпечного входу. Додатковий затвор для приватності знижує ризик несанкціонованого доступу з вебкамери.
TravelMate P2 із надійним та ековідповідальним дизайном має покращену продуктивність, безпеку бізнес-класу, а також пропонує досконалий досвід користування для роботи й відеоконференцій, що робить його одним із найкращих ноутбуків для малого бізнесу.
Новий рівень користування
Легко працюйте завдяки дисплею формату 16:10, який пропонує більше вертикальної площі екрана. Цей невеликий портативний комп’ютер для малого бізнесу також має шарнір на 180°, велику сенсорну панель, цифрову клавіатуру та клавіші з дистанцією 1.55 мм для кращої зручності користування.
Гарантована ефективність
Завдяки процесору Intel Core 5 цей портативний комп’ютер пропонує всю необхідну продуктивність для роботи. Він також має технологію Acer Dust Defender, що мінімізує накопичення пилу у пристрої для забезпечення сталої продуктивності.
Особливе значення безпеки
Убезпечте свої дані та працюйте без турбот. Цей комп’ютер із захищеним ядром має непомітний модуль TPM 2.0, пристрій зчитування відбитків пальців та ІЧ-камеру для безпечного входу. Додатковий затвор для приватності знижує ризик несанкціонованого доступу з вебкамери.
![Ноутбук ACER TravelMate P2 14 TMP214-55-G2 (NX.BABEU.00Q) [305713] Ноутбук ACER TravelMate P2 14 TMP214-55-G2 (NX.BABEU.00Q) [305713]](/content/images/32/390x390l80mc0/66363481643805.png)
![Ноутбук ACER TravelMate P2 14 TMP214-55-G2 (NX.BABEU.00Q) [305713] Ноутбук ACER TravelMate P2 14 TMP214-55-G2 (NX.BABEU.00Q) [305713]](/content/images/32/390x390l80mc0/14390348274779.png)
![Ноутбук ACER TravelMate P2 14 TMP214-55-G2 (NX.BABEU.00Q) [305713] Ноутбук ACER TravelMate P2 14 TMP214-55-G2 (NX.BABEU.00Q) [305713]](/content/images/32/390x390l80mc0/26763968585472.png)
![Ноутбук ACER TravelMate P2 14 TMP214-55-G2 (NX.BABEU.00Q) [305713] Ноутбук ACER TravelMate P2 14 TMP214-55-G2 (NX.BABEU.00Q) [305713]](/content/images/32/390x390l80mc0/78889156177915.png)
![Ноутбук ACER TravelMate P2 14 TMP214-55-G2 (NX.BABEU.00Q) [305713] Ноутбук ACER TravelMate P2 14 TMP214-55-G2 (NX.BABEU.00Q) [305713]](/content/images/32/390x390l80mc0/13516463075282.png)