|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Безкоштовна доставка
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури. сканер відбитків пальців. українська клавіатура |
| Тип ноутбуку | для навчання. для роботи. портативний |
| Діагональ екрану | 13.6" |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 2560х1664 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 500 кд/м² |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | Пам'ять інтегрована на платі |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Apple M5 Graphics (10 ядер) |
| Вага | 1.23 кг |
| Висота | 11.3 мм |
| Глибина | 215 мм |
| Серія | Apple MacBook Air |
| Час роботи батареї, год. | 18 |
| Ширина | 30 |
| Веб камера | FaceTime HD 1080p |
| Процесор | Apple M5 (4.61 ГГц) |
| Бездротові з'єднання | Bluetooth 6. Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | 2 х Thunderbolt 4. Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Dolby Atmos |
| Додатково | алюмінієвий корпус |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Apple MacBook Air 13 M5 A3449 Midnight (MDHE4UA/A)
Немає в наявності
Код товару: 726642
65 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук Apple MacBook Air 13 M5 A3449 Midnight (MDHE4UA/A)
![Ноутбук Apple MacBook Air 13 M5 A3449 Midnight (MDHE4UA/A) [726642] Ноутбук Apple MacBook Air 13 M5 A3449 Midnight (MDHE4UA/A) [726642]](/content/images/23/390x390l80mc0/80876801975424.jpg)
![Ноутбук Apple MacBook Air 13 M5 A3449 Midnight (MDHE4UA/A) [726642] Ноутбук Apple MacBook Air 13 M5 A3449 Midnight (MDHE4UA/A) [726642]](/content/images/23/390x390l80mc0/95612176331610.jpg)
![Ноутбук Apple MacBook Air 13 M5 A3449 Midnight (MDHE4UA/A) [726642] Ноутбук Apple MacBook Air 13 M5 A3449 Midnight (MDHE4UA/A) [726642]](/content/images/23/390x390l80mc0/33179085774213.jpg)
![Ноутбук Apple MacBook Air 13 M5 A3449 Midnight (MDHE4UA/A) [726642] Ноутбук Apple MacBook Air 13 M5 A3449 Midnight (MDHE4UA/A) [726642]](/content/images/23/390x390l80mc0/37162011043018.jpg)
![Ноутбук Apple MacBook Air 13 M5 A3449 Midnight (MDHE4UA/A) [726642] Ноутбук Apple MacBook Air 13 M5 A3449 Midnight (MDHE4UA/A) [726642]](/content/images/23/390x390l80mc0/41320036401387.jpg)
![Ноутбук Apple MacBook Air 13 M5 A3449 Midnight (MDHE4UA/A) [726642] Ноутбук Apple MacBook Air 13 M5 A3449 Midnight (MDHE4UA/A) [726642]](/content/images/23/390x390l80mc0/69055793747019.jpg)
![Ноутбук Apple MacBook Air 13 M5 A3449 Midnight (MDHE4UA/A) [726642] Ноутбук Apple MacBook Air 13 M5 A3449 Midnight (MDHE4UA/A) [726642]](/content/images/23/390x390l80mc0/75310305322410.jpg)
![Ноутбук Apple MacBook Air 13 M5 A3449 Midnight (MDHE4UA/A) [726642] Ноутбук Apple MacBook Air 13 M5 A3449 Midnight (MDHE4UA/A) [726642]](/content/images/23/390x390l80mc0/13045622771786.jpg)
![Ноутбук Apple MacBook Air 13 M5 A3449 Midnight (MDHE4UA/A) [726642] Ноутбук Apple MacBook Air 13 M5 A3449 Midnight (MDHE4UA/A) [726642]](/content/images/23/390x390l80mc0/45485478079955.jpg)