|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Колір | Блакитний |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури. сканер відбитків пальців. українська клавіатура |
| Тип ноутбуку | для навчання. для роботи. портативний |
| Діагональ екрану | 13.6" |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 2560х1664 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 500 кд/м² |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | Пам'ять інтегрована на платі |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Apple M5 Graphics (10 ядер) |
| Вага | 1.23 кг |
| Висота | 11.3 мм |
| Глибина | 215 мм |
| Серія | Apple MacBook Air |
| Час роботи батареї, год. | 18 |
| Ширина | 30 |
| Ємність батареї | 53.8 Втч |
| Веб камера | FaceTime HD 1080p |
| Процесор | Apple M5 (4.61 ГГц) |
| Бездротові з'єднання | Bluetooth 6. Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | 2 х Thunderbolt 4. Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Dolby Atmos |
| Додатково | алюмінієвий корпус |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Apple MacBook Air 13 M5 A3449 Sky Blue (MDHH4UA/A)
В наявності
Код товару: 726640
65 999 грн
Опис
Ноутбук Apple MacBook Air 13 M5 A3449 Sky Blue (MDHH4UA/A)
![Ноутбук Apple MacBook Air 13 M5 A3449 Sky Blue (MDHH4UA/A) [726640] Ноутбук Apple MacBook Air 13 M5 A3449 Sky Blue (MDHH4UA/A) [726640]](/content/images/36/390x390l80mc0/17793501593549.jpg)
![Ноутбук Apple MacBook Air 13 M5 A3449 Sky Blue (MDHH4UA/A) [726640] Ноутбук Apple MacBook Air 13 M5 A3449 Sky Blue (MDHH4UA/A) [726640]](/content/images/36/390x390l80mc0/41730000497848.jpg)
![Ноутбук Apple MacBook Air 13 M5 A3449 Sky Blue (MDHH4UA/A) [726640] Ноутбук Apple MacBook Air 13 M5 A3449 Sky Blue (MDHH4UA/A) [726640]](/content/images/36/390x390l80mc0/75968401291659.jpg)
![Ноутбук Apple MacBook Air 13 M5 A3449 Sky Blue (MDHH4UA/A) [726640] Ноутбук Apple MacBook Air 13 M5 A3449 Sky Blue (MDHH4UA/A) [726640]](/content/images/36/390x390l80mc0/11837928063466.jpg)
![Ноутбук Apple MacBook Air 13 M5 A3449 Sky Blue (MDHH4UA/A) [726640] Ноутбук Apple MacBook Air 13 M5 A3449 Sky Blue (MDHH4UA/A) [726640]](/content/images/36/390x390l80mc0/35811578473195.jpg)
![Ноутбук Apple MacBook Air 13 M5 A3449 Sky Blue (MDHH4UA/A) [726640] Ноутбук Apple MacBook Air 13 M5 A3449 Sky Blue (MDHH4UA/A) [726640]](/content/images/36/390x390l80mc0/64659374107538.jpg)
![Ноутбук Apple MacBook Air 13 M5 A3449 Sky Blue (MDHH4UA/A) [726640] Ноутбук Apple MacBook Air 13 M5 A3449 Sky Blue (MDHH4UA/A) [726640]](/content/images/36/390x390l80mc0/94793998691124.jpg)
![Ноутбук Apple MacBook Air 13 M5 A3449 Sky Blue (MDHH4UA/A) [726640] Ноутбук Apple MacBook Air 13 M5 A3449 Sky Blue (MDHH4UA/A) [726640]](/content/images/36/390x390l80mc0/32962148260693.jpg)
![Ноутбук Apple MacBook Air 13 M5 A3449 Sky Blue (MDHH4UA/A) [726640] Ноутбук Apple MacBook Air 13 M5 A3449 Sky Blue (MDHH4UA/A) [726640]](/content/images/36/390x390l80mc0/85657300868381.jpg)