|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | сканер відбитків пальців |
| Лінійка | ExpertBook B1 |
| Модель | B1503CVA-S71715 |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Бізнес, Мультимедійний, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Модель процесора | Intel Core i7-13620H |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Частота процесора | 2 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Так |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® UHD Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Відеокарта | UHD Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Порти вводу/виводу | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 2x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery, 1x HDMI 1.4, up to 3840x2160p/30Hz, 1x 3.5mm Combo Audio Jack, 1x RJ45 Gigabit Ethernet |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Вага | 1,68 кг |
| Висота | 19.9 мм |
| Глибина | 232.2 мм |
| Кардрідер | Ні |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | ExpertBook |
| Сканер відбитків пальців | Так |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 50 Вт-год |
| Ємність батареї, Вт/год | 50.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Габарити | 359.5х232.2х19.9 мм |
| Додаткові параметри | стереодинаміки |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Комплектація | немає |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Процесор | Intel Core i7-13620H (2.4 - 4.9 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi 6Е (802.11aх) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Audio by Dirac |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 | 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Asus ExpertBook B1 B1503CVA-S71715 Gentle Grey (90NX0801-M01VN0)
Немає в наявності
Код товару: 613004
38 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ASUS ExpertBook B1 – це бізнес-ноутбук, який пропонується у варіантах конфігурації, оптимізованими для різних вимог. Він підтримує сучасні функції на основі штучного інтелекту, спрямовані на підвищення продуктивності, як-от AI ExpertMeet, Copilot у Windows та інтелектуальне усунення шумів, щоб ви могли працювати з максимальною віддачею. Ноутбук працює на базі новітнього процесора Intel Core і проходить тестування відповідно до військово-промислового стандарту. Він може похвалитися повним набором портів, швидким бездротовим модулем стандарту Wi-Fi 6E і розширеними функціями безпеки. Легкий, з тривалим часом автономної роботи та приголомшливими дисплеєм і аудіосистемою, він гарантує комфорт, де б ви не працювали. ExpertBook B1 – сучасне рішення для продуктивної роботи. Заряджання через порт USB-C Ноутбук ExpertBook B1 (B1503) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри. Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу. Надійність військового класу Суворе випробування за військовими стандартами США Ноутбук ExpertBook B1 (B1503) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
![Ноутбук Asus ExpertBook B1 B1503CVA-S71715 Gentle Grey (90NX0801-M01VN0) [613004] Ноутбук Asus ExpertBook B1 B1503CVA-S71715 Gentle Grey (90NX0801-M01VN0) [613004]](/content/images/6/390x390l80mc0/30685096193016.jpg)
![Ноутбук Asus ExpertBook B1 B1503CVA-S71715 Gentle Grey (90NX0801-M01VN0) [613004] Ноутбук Asus ExpertBook B1 B1503CVA-S71715 Gentle Grey (90NX0801-M01VN0) [613004]](/content/images/6/621x390l80mc0/60311944730547.jpg)
![Ноутбук Asus ExpertBook B1 B1503CVA-S71715 Gentle Grey (90NX0801-M01VN0) [613004] Ноутбук Asus ExpertBook B1 B1503CVA-S71715 Gentle Grey (90NX0801-M01VN0) [613004]](/content/images/6/583x390l80mc0/36230589370414.jpg)
![Ноутбук Asus ExpertBook B1 B1503CVA-S71715 Gentle Grey (90NX0801-M01VN0) [613004] Ноутбук Asus ExpertBook B1 B1503CVA-S71715 Gentle Grey (90NX0801-M01VN0) [613004]](/content/images/6/584x390l80mc0/87048887599091.jpg)
![Ноутбук Asus ExpertBook B1 B1503CVA-S71715 Gentle Grey (90NX0801-M01VN0) [613004] Ноутбук Asus ExpertBook B1 B1503CVA-S71715 Gentle Grey (90NX0801-M01VN0) [613004]](/content/images/6/870x78l80mc0/52613321236978.jpg)
![Ноутбук Asus ExpertBook B1 B1503CVA-S71715 Gentle Grey (90NX0801-M01VN0) [613004] Ноутбук Asus ExpertBook B1 B1503CVA-S71715 Gentle Grey (90NX0801-M01VN0) [613004]](/content/images/6/870x80l80mc0/21766658162995.jpg)
![Ноутбук Asus ExpertBook B1 B1503CVA-S71715 Gentle Grey (90NX0801-M01VN0) [613004] Ноутбук Asus ExpertBook B1 B1503CVA-S71715 Gentle Grey (90NX0801-M01VN0) [613004]](/content/images/6/642x390l80mc0/67921879987150.jpg)
![Ноутбук Asus ExpertBook B1 B1503CVA-S71715 Gentle Grey (90NX0801-M01VN0) [613004] Ноутбук Asus ExpertBook B1 B1503CVA-S71715 Gentle Grey (90NX0801-M01VN0) [613004]](/content/images/6/636x390l80mc0/99124640786384.jpg)