|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Особливості ноутбука | гніздо для замка Kensington. зарядка від USB |
| Лінійка | ASUS Chromebook CM14 |
| Модель | CM1402CM2A-NK0272 |
| Тип ноутбуку | портативний |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач, Портативний |
| Діагональ екрану | 14" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | TN/*VA |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 250 кд/м² |
| Сімейство процесора | MediaTek |
| Модель процесора | MediaTek Kompanio 520 |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Оперативна пам'ять RAM | 4 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR4x |
| Тип накопичувача | eMMC |
| Об'єм SSD накопичувача | 64 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | ARM Mali-G52 MC2 |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Mali-G52 MC2 |
| Операційна система | Chrome OS |
| Порти вводу/виводу | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-C support display / power delivery, 1x 3.5mm Combo Audio Jack, Micro SD card reader |
| Вага | 1.43 |
| Висота | 18 мм |
| Глибина | 227 м |
| Кардрідер | Так |
| Кількість елементів батареї | 2 |
| Серія | Asus Chromebook |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 32 |
| Ємність батареї | 42 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 42.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 720P HD camera |
| Додаткові параметри | Шторка для веб-камери, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Менше 1.5 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | MediaTek Kompanio 520 (2.0 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Bluetooth 5.4. Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 1. 2 х USB 3.1 Type-C. Комбінований аудіороз'єм |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS CM1402CM2A-NK0272 (90NX0631-M00AF0)
Немає в наявності
Код товару: 304956
13 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ASUS Chromebook CM14 (CM1402C)
ASUS Chromebook CM14 — це поєднання продуктивності, витривалості та простоти. Пристрій створено для комфортної роботи й розваг упродовж усього дня. Потужний та енергоефективний процесор MediaTek Kompanio 520 разом із ємним акумулятором забезпечують до 15 годин автономної роботи. Chromebook відкриває доступ до всесвіту сервісів Google і тисяч додатків із магазину Google Play — для навчання, творчості чи дозвілля. Завдяки швидкодії, надійному захисту та зручним інструментам ASUS Chromebook CM14 стане чудовим вибором не лише для студентів і викладачів, а й для всіх, хто цінує мобільність і свободу роботи з будь-якої точки.
Зручне заряджання через USB-C
Chromebook CM14 підтримує технологію Power Delivery, що дозволяє заряджати пристрій через універсальний порт USB-C — від адаптера живлення чи повербанка. Вбудований контролер автоматично регулює подачу енергії, враховуючи потужність джерела, температуру та інші параметри. Це гарантує стабільне та безпечне заряджання, запобігаючи перегріву, перевантаженню струмом чи перенапрузі, а також продовжує термін служби як зарядного пристрою, так і самого ноутбука.
Міцність, перевірена випробуваннями
Chromebook CM14 створено, щоб витримувати найскладніші умови. Його корпус відповідає вимогам військового стандарту США MIL-STD 810H і успішно пройшов 12 методів і 26 процедур тестування на міцність. Така надійність означає, що ваш ноутбук готовий до активного використання вдома, у дорозі чи в офісі — і залишатиметься надійним помічником протягом багатьох років.
ASUS Chromebook CM14 — це поєднання продуктивності, витривалості та простоти. Пристрій створено для комфортної роботи й розваг упродовж усього дня. Потужний та енергоефективний процесор MediaTek Kompanio 520 разом із ємним акумулятором забезпечують до 15 годин автономної роботи. Chromebook відкриває доступ до всесвіту сервісів Google і тисяч додатків із магазину Google Play — для навчання, творчості чи дозвілля. Завдяки швидкодії, надійному захисту та зручним інструментам ASUS Chromebook CM14 стане чудовим вибором не лише для студентів і викладачів, а й для всіх, хто цінує мобільність і свободу роботи з будь-якої точки.
Зручне заряджання через USB-C
Chromebook CM14 підтримує технологію Power Delivery, що дозволяє заряджати пристрій через універсальний порт USB-C — від адаптера живлення чи повербанка. Вбудований контролер автоматично регулює подачу енергії, враховуючи потужність джерела, температуру та інші параметри. Це гарантує стабільне та безпечне заряджання, запобігаючи перегріву, перевантаженню струмом чи перенапрузі, а також продовжує термін служби як зарядного пристрою, так і самого ноутбука.
Міцність, перевірена випробуваннями
Chromebook CM14 створено, щоб витримувати найскладніші умови. Його корпус відповідає вимогам військового стандарту США MIL-STD 810H і успішно пройшов 12 методів і 26 процедур тестування на міцність. Така надійність означає, що ваш ноутбук готовий до активного використання вдома, у дорозі чи в офісі — і залишатиметься надійним помічником протягом багатьох років.
![Ноутбук ASUS CM1402CM2A-NK0272 (90NX0631-M00AF0) [304956] Ноутбук ASUS CM1402CM2A-NK0272 (90NX0631-M00AF0) [304956]](/content/images/4/390x390l80mc0/53375215303751.png)
![Ноутбук ASUS CM1402CM2A-NK0272 (90NX0631-M00AF0) [304956] Ноутбук ASUS CM1402CM2A-NK0272 (90NX0631-M00AF0) [304956]](/content/images/4/390x390l80mc0/64879419359092.png)
![Ноутбук ASUS CM1402CM2A-NK0272 (90NX0631-M00AF0) [304956] Ноутбук ASUS CM1402CM2A-NK0272 (90NX0631-M00AF0) [304956]](/content/images/4/390x390l80mc0/18534600968075.png)
![Ноутбук ASUS CM1402CM2A-NK0272 (90NX0631-M00AF0) [304956] Ноутбук ASUS CM1402CM2A-NK0272 (90NX0631-M00AF0) [304956]](/content/images/4/390x390l80mc0/61761167965866.png)
![Ноутбук ASUS CM1402CM2A-NK0272 (90NX0631-M00AF0) [304956] Ноутбук ASUS CM1402CM2A-NK0272 (90NX0631-M00AF0) [304956]](/content/images/4/390x390l80mc0/28883435886262.png)
![Ноутбук ASUS CM1402CM2A-NK0272 (90NX0631-M00AF0) [304956] Ноутбук ASUS CM1402CM2A-NK0272 (90NX0631-M00AF0) [304956]](/content/images/4/390x390l80mc0/33033196926511.png)