|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | українська клавіатура |
| Лінійка | ExpertBook B1 |
| Модель | B1503CVA-S74260X |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Бізнес, Мультимедійний, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Кількість потоків | 12 |
| Частота процесора | 2 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Так |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® UHD Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Серія відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Відеокарта | UHD Graphics 13th Gen |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Порти вводу/виводу | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 2x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery, 1x HDMI 1.4, up to 3840x2160p/30Hz, 1x 3.5mm Combo Audio Jack, 1x RJ45 Gigabit Ethernet |
| Bluetooth | Так |
| Модуль Wi-Fi | 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| Вага | 1.67 |
| Висота | 19.9 мм |
| Глибина | 232.2 мм |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Кількість осередків у батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Серія | Asus ExpertBook |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 50 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 50.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 720P HD camera |
| Блок живлення | TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Габарити | 359 x 232 x 19.9 |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Сканер відбитків пальців, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Енергетична ємність батареї | 50 Вт·год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Процесор | Intel Core i5-13420H (2.1 - 4.6 ГГц) |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 1x 3.5mm Combo Audio Jack, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x RJ45 Gigabit Ethernet, 2x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery, 1x HDMI 1.4, up to 3840x2160p/30Hz |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard with Num-key |
| Мультимедіа | Built-in speaker, Built-in array microphone, 720p HD camera with privacy shutter, Audio by Dirac |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi 6Е (802.11aх) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Максимальна частота процесора | 4.60 |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Audio by Dirac |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS B1503CVA-S74260X (90NX0801-M04PM0)
Немає в наявності
Код товару: 304972
39 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ASUS ExpertBook B1 (B1503)
ASUS ExpertBook B1 (B1503) — це універсальне рішення для бізнесу, що поєднує продуктивність, мобільність і безпеку. Оснащений сучасним процесором Intel® Core™ i5-13420H, він підтримує інтелектуальні функції на базі ШІ, зокрема Copilot у Windows, AI ExpertMeet і шумозаглушення на основі ШІ для комфортної та продуктивної роботи в будь-яких умовах.
Завдяки легкому корпусу, тривалому часу автономної роботи, яскравому дисплею та якісній аудіосистемі ExpertBook B1 створено для мобільних професіоналів.
AI-функції для бізнесу
Copilot у Windows, інтелектуальне шумозаглушення та функція AI ExpertMeet покращують комунікацію і робочі процеси.
USB-C Power Delivery
Підтримка заряджання через USB-C від адаптерів і повербанків із технологією Power Delivery. Вбудований контролер забезпечує захист від перенапруги, перегріву та інших загроз.
Міцність військового класу
ExpertBook B1 протестований за стандартом MIL-STD 810H: 12 методів, 26 процедур перевірки. Надійність і довговічність, що витримують виклики реального світу.
Під’єднання без обмежень
Широкий набір портів, включаючи USB-A, USB-C, HDMI і Ethernet, а також надшвидкий Wi-Fi 6E для стабільного зв’язку будь-де.
Розширені функції безпеки
Захист на апаратному та програмному рівнях — від TPM 2.0 до засобів керування корпоративними даними.
ASUS ExpertBook B1 (B1503) — це ваш надійний партнер для роботи в офісі, у дорозі чи вдома.
ASUS ExpertBook B1 (B1503) — це універсальне рішення для бізнесу, що поєднує продуктивність, мобільність і безпеку. Оснащений сучасним процесором Intel® Core™ i5-13420H, він підтримує інтелектуальні функції на базі ШІ, зокрема Copilot у Windows, AI ExpertMeet і шумозаглушення на основі ШІ для комфортної та продуктивної роботи в будь-яких умовах.
Завдяки легкому корпусу, тривалому часу автономної роботи, яскравому дисплею та якісній аудіосистемі ExpertBook B1 створено для мобільних професіоналів.
AI-функції для бізнесу
Copilot у Windows, інтелектуальне шумозаглушення та функція AI ExpertMeet покращують комунікацію і робочі процеси.
USB-C Power Delivery
Підтримка заряджання через USB-C від адаптерів і повербанків із технологією Power Delivery. Вбудований контролер забезпечує захист від перенапруги, перегріву та інших загроз.
Міцність військового класу
ExpertBook B1 протестований за стандартом MIL-STD 810H: 12 методів, 26 процедур перевірки. Надійність і довговічність, що витримують виклики реального світу.
Під’єднання без обмежень
Широкий набір портів, включаючи USB-A, USB-C, HDMI і Ethernet, а також надшвидкий Wi-Fi 6E для стабільного зв’язку будь-де.
Розширені функції безпеки
Захист на апаратному та програмному рівнях — від TPM 2.0 до засобів керування корпоративними даними.
ASUS ExpertBook B1 (B1503) — це ваш надійний партнер для роботи в офісі, у дорозі чи вдома.
![Ноутбук ASUS B1503CVA-S74260X (90NX0801-M04PM0) [304972] Ноутбук ASUS B1503CVA-S74260X (90NX0801-M04PM0) [304972]](/content/images/34/390x390l80mc0/80968716948575.png)
![Ноутбук ASUS B1503CVA-S74260X (90NX0801-M04PM0) [304972] Ноутбук ASUS B1503CVA-S74260X (90NX0801-M04PM0) [304972]](/content/images/34/390x390l80mc0/61007423865292.png)
![Ноутбук ASUS B1503CVA-S74260X (90NX0801-M04PM0) [304972] Ноутбук ASUS B1503CVA-S74260X (90NX0801-M04PM0) [304972]](/content/images/34/390x390l80mc0/31042656932640.png)
![Ноутбук ASUS B1503CVA-S74260X (90NX0801-M04PM0) [304972] Ноутбук ASUS B1503CVA-S74260X (90NX0801-M04PM0) [304972]](/content/images/34/390x390l80mc0/58351377088931.png)
![Ноутбук ASUS B1503CVA-S74260X (90NX0801-M04PM0) [304972] Ноутбук ASUS B1503CVA-S74260X (90NX0801-M04PM0) [304972]](/content/images/34/390x390l80mc0/46517245479800.png)
![Ноутбук ASUS B1503CVA-S74260X (90NX0801-M04PM0) [304972] Ноутбук ASUS B1503CVA-S74260X (90NX0801-M04PM0) [304972]](/content/images/34/390x390l80mc0/50598543011441.png)