|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Особливості ноутбука | сканер відбитків пальців |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | для бізнесу |
| Діагональ екрану | 14" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 2560x1600 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Яскравість екрану | 500 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 125H |
| Кількість ядер CPU | 14 |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Частота процесора | 1 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Серія відеокарти | Intel Graphics |
| Відеокарта | Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Вага | 1,45 кг |
| Висота | 20 мм |
| Глибина | 227 мм |
| Кардрідер | Ні |
| Кількість осередків у батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | ExpertBook |
| Сканер відбитків пальців | Так |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 31 |
| Ємність батареї | 63 Вт-год |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Блок живлення | TYPE-C, 65W AC Adapter |
| Габарити | 313.7х226.8х19.9 мм |
| Додаткові параметри | стереодинаміки |
| Енергетична ємність батареї | 63 Вт·год |
| Комплектація | немає |
| Процесор | Intel Core Ultra 5-125H (3.6 - 4.6 ГГц) |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 1x HDMI 2.1 TMDS, 1x 3.5mm Combo Audio Jack, 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 1x RJ45 Gigabit Ethernet, 2x Thunderbolt™ 4, compliant with USB4, supports display / power delivery |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard |
| Мультимедіа | Built-in speaker, Built-in array microphone, 720p HD camera with privacy shutter, Audio by Dirac |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Максимальна частота процесора | 4.50 |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора Intel | U-series |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2 | 2 |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB 4.0, шт. | 2 |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Так |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Asus ExpertBook B3 B3404CMA-QN1548 Star Black (90NX0711-M01V70)
Немає в наявності
Код товару: 605476
36 041 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ASUS ExpertBook B3 – швидкий і захищений ноутбук для сучасного бізнесу. Його апаратна конфігурація може включати процесор Intel Core Ultra з платформою Intel vPro і відеокарту Intel. Ноутбук має яскравий дисплей зі співвідношенням сторін 16:10, підтримує масиви RAID 0/1 з твердотільних накопичувачів і наділений повноцінним комплектом інтерфейсів. Його спрямованість на корпоративних користувачів підкреслюється наявністю сучасних засобів кібербезпеки, зокрема модуля TPM. Два слоти SO-DIMM полегшують апгрейд пам’яті, а надійність пристрою підтверджена тестуванням за стандартом MIL-STD- 810H. І все це пропонується у вигляді екологічного продукту, виготовленого з турботою про навколишнє середовище. Заряджання через порт USB-C Ноутбук ExpertBook B3 (B3404) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри. Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу. Надійність військового класу Суворе випробування за військовими стандартами США Ноутбук ExpertBook B3 (B3404) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.