|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Новинка
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Лінійка | TUF Gaming |
| Модель | FA506NCQ-HN036 |
| Призначення | Ігровий, Мультимедійний, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Яскравість екрану | 250 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 170 (20M Cache, up to 4.75 GHz) |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 4800.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Графічна пам'ять | 4 ГБ |
| Операційна система | DOS |
| Порти вводу/виводу | 1x RJ45 LAN-порт, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C з підтримкою DisplayPort, 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x HDMI 2.1 TMDS, 3,5-мм комбінований аудіороз'єм |
| Вага | 2.3 |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 48.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 720P HD camera |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Модуль TPM |
| Діапазон ваги | Від 2.1 до 3 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS FA506NCQ-HN036 (90NR0QE7-M001F0)
Немає в наявності
Код товару: 306362
41 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Потужний і витривалий ноутбук для сучасного геймінгу
TUF Gaming A15 створений для тих, хто прагне максимальної продуктивності в іграх і щоденних завданнях. Оснащений відеокартою NVIDIA GeForce RTX 3050 для ноутбуків, він забезпечує плавний і деталізований геймплей, а IPS-дисплей з роздільною здатністю Full HD та частотою оновлення 144 Гц дарує чітке й динамічне зображення без розривів кадру.
В основі моделі — продуктивний процесор AMD Ryzen 7, який легко справляється як із сучасними іграми, так і з багатозадачною роботою. Ефективна система охолодження підтримує стабільну швидкодію навіть під високим навантаженням, зберігаючи комфортний рівень шуму.
Ноутбук також вирізняється міцною конструкцією, що відповідає військовим стандартам надійності, тому добре підходить для активного використання та подорожей. Ємний акумулятор забезпечує тривалий час автономної роботи, роблячи TUF Gaming A15 надійним супутником для навчання, роботи та ігор у будь-яких умовах.
TUF Gaming A15 створений для тих, хто прагне максимальної продуктивності в іграх і щоденних завданнях. Оснащений відеокартою NVIDIA GeForce RTX 3050 для ноутбуків, він забезпечує плавний і деталізований геймплей, а IPS-дисплей з роздільною здатністю Full HD та частотою оновлення 144 Гц дарує чітке й динамічне зображення без розривів кадру.
В основі моделі — продуктивний процесор AMD Ryzen 7, який легко справляється як із сучасними іграми, так і з багатозадачною роботою. Ефективна система охолодження підтримує стабільну швидкодію навіть під високим навантаженням, зберігаючи комфортний рівень шуму.
Ноутбук також вирізняється міцною конструкцією, що відповідає військовим стандартам надійності, тому добре підходить для активного використання та подорожей. Ємний акумулятор забезпечує тривалий час автономної роботи, роблячи TUF Gaming A15 надійним супутником для навчання, роботи та ігор у будь-яких умовах.
![Ноутбук ASUS FA506NCQ-HN036 (90NR0QE7-M001F0) [306362] Ноутбук ASUS FA506NCQ-HN036 (90NR0QE7-M001F0) [306362]](/content/images/34/390x390l80mc0/72417353379734.png)
![Ноутбук ASUS FA506NCQ-HN036 (90NR0QE7-M001F0) [306362] Ноутбук ASUS FA506NCQ-HN036 (90NR0QE7-M001F0) [306362]](/content/images/34/390x390l80mc0/52097852161479.png)
![Ноутбук ASUS FA506NCQ-HN036 (90NR0QE7-M001F0) [306362] Ноутбук ASUS FA506NCQ-HN036 (90NR0QE7-M001F0) [306362]](/content/images/34/390x390l80mc0/42509095998861.png)
![Ноутбук ASUS FA506NCQ-HN036 (90NR0QE7-M001F0) [306362] Ноутбук ASUS FA506NCQ-HN036 (90NR0QE7-M001F0) [306362]](/content/images/34/390x390l80mc0/19667642684494.png)
![Ноутбук ASUS FA506NCQ-HN036 (90NR0QE7-M001F0) [306362] Ноутбук ASUS FA506NCQ-HN036 (90NR0QE7-M001F0) [306362]](/content/images/34/390x390l80mc0/37554702447101.png)
![Ноутбук ASUS FA506NCQ-HN036 (90NR0QE7-M001F0) [306362] Ноутбук ASUS FA506NCQ-HN036 (90NR0QE7-M001F0) [306362]](/content/images/34/390x390l80mc0/93989216700954.png)