|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Лінійка | TUF Gaming |
| Модель | FA608UM-QT039 |
| Призначення | Ігровий, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 16" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 2560x1600 |
| Частота оновлення екрана | 165 Гц |
| Яскравість екрану | 400 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 260 (24M Cache, up to 5.1 GHz) |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 5600.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Графічна пам'ять | 8 ГБ |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 1x RJ45 LAN port, 1x Type-C USB 4 support DisplayPort™, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort™ / power delivery / G-SYNC, 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 1x HDMI 2.1 FRL, 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Вага | 2.2 |
| Кількість елементів батареї | 4 |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 90.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 1080p FHD camera |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 2.1 до 3 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS FA608UM-QT039 (90NR0KV1-M00240)
Немає в наявності
Код товару: 304069
72 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
TUF Gaming A16 (2025) — ігрова потужність нового покоління
Вийди на новий рівень продуктивності з ігровим ноутбуком TUF Gaming A16 (2025) — надійним союзником у найзапекліших баталіях. Оснащений процесором AMD Ryzen 7-260 16-Core, відеокартою NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU та швидким 512 ГБ SSD-накопичувачем, цей 16-дюймовий звір створений для запуску найвимогливіших ігор та професійних застосунків без компромісів. Підтримка новітніх технологій DLSS 4, Multi Frame Generation і трасування променів гарантує плавне зображення, кінематографічну якість графіки та виняткову частоту кадрів навіть у найнасиченіших сценах.
Заряджання через USB-C — максимум зручності
TUF Gaming A16 підтримує технологію Power Delivery, яка дозволяє заряджати ноутбук через USB Type-C — від адаптера живлення або повербанка. Інтелектуальний контролер в адаптері регулює струм відповідно до характеристик джерела живлення, температури й стану пристрою, забезпечуючи надійний захист від перегріву, перенапруги та перевантаження.
TUF A16 — це ігрова потужність у витривалому корпусі, створена для перемог будь-де: вдома, у дорозі чи на арені кіберспорту.
Вийди на новий рівень продуктивності з ігровим ноутбуком TUF Gaming A16 (2025) — надійним союзником у найзапекліших баталіях. Оснащений процесором AMD Ryzen 7-260 16-Core, відеокартою NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU та швидким 512 ГБ SSD-накопичувачем, цей 16-дюймовий звір створений для запуску найвимогливіших ігор та професійних застосунків без компромісів. Підтримка новітніх технологій DLSS 4, Multi Frame Generation і трасування променів гарантує плавне зображення, кінематографічну якість графіки та виняткову частоту кадрів навіть у найнасиченіших сценах.
Заряджання через USB-C — максимум зручності
TUF Gaming A16 підтримує технологію Power Delivery, яка дозволяє заряджати ноутбук через USB Type-C — від адаптера живлення або повербанка. Інтелектуальний контролер в адаптері регулює струм відповідно до характеристик джерела живлення, температури й стану пристрою, забезпечуючи надійний захист від перегріву, перенапруги та перевантаження.
TUF A16 — це ігрова потужність у витривалому корпусі, створена для перемог будь-де: вдома, у дорозі чи на арені кіберспорту.
![Ноутбук ASUS FA608UM-QT039 (90NR0KV1-M00240) [304069] Ноутбук ASUS FA608UM-QT039 (90NR0KV1-M00240) [304069]](/content/images/5/390x390l80mc0/55374319046660.png)
![Ноутбук ASUS FA608UM-QT039 (90NR0KV1-M00240) [304069] Ноутбук ASUS FA608UM-QT039 (90NR0KV1-M00240) [304069]](/content/images/5/390x390l80mc0/86750871306988.png)
![Ноутбук ASUS FA608UM-QT039 (90NR0KV1-M00240) [304069] Ноутбук ASUS FA608UM-QT039 (90NR0KV1-M00240) [304069]](/content/images/5/390x390l80mc0/18567059212376.png)
![Ноутбук ASUS FA608UM-QT039 (90NR0KV1-M00240) [304069] Ноутбук ASUS FA608UM-QT039 (90NR0KV1-M00240) [304069]](/content/images/5/390x390l80mc0/80477639031088.png)
![Ноутбук ASUS FA608UM-QT039 (90NR0KV1-M00240) [304069] Ноутбук ASUS FA608UM-QT039 (90NR0KV1-M00240) [304069]](/content/images/5/390x390l80mc0/52300679152063.png)
![Ноутбук ASUS FA608UM-QT039 (90NR0KV1-M00240) [304069] Ноутбук ASUS FA608UM-QT039 (90NR0KV1-M00240) [304069]](/content/images/5/390x390l80mc0/20903108717704.png)
![Ноутбук ASUS FA608UM-QT039 (90NR0KV1-M00240) [304069] Ноутбук ASUS FA608UM-QT039 (90NR0KV1-M00240) [304069]](/content/images/5/390x390l80mc0/40589465360552.png)