|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Лінійка | TUF Gaming |
| Модель | FA707NUG-HX153 |
| Призначення | Ігровий, Висока продуктивність |
| Діагональ екрану | 17.3" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Яскравість екрану | 250 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 7445HS (16M Cache, up to 4.7 GHz) |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 4800.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Графічна пам'ять | 6 ГБ |
| Операційна система | Без ОС |
| Порти вводу/виводу | 1x RJ45 LAN port, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C (data speed up to 10Gbps), 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for DisplayPort™ / power delivery / G-SYNC (data speed up to 10Gbps) 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps), 1x HDMI 2.1 FRL, 1x 3.5mm Comb |
| Вага | 2.6 |
| Кількість елементів батареї | 4 |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 90.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | HD 720p |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 2.1 до 3 кг |
| Діапазон ємності батареї | 71-90 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук ASUS FA707NUG-HX153 (90NR0EF6-M00950)
Немає в наявності
Код товару: 304733
47 696 грн
48 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
TUF Gaming A17 (2023)
Надійний ігровий ноутбук, створений для справжніх боїв у віртуальному світі. Оснащений процесором AMD R7-7445HS, відеокартою Nvidia GF RTX 4050, накопичувачем 512 ГБ SSD та 16 ГБ оперативної пам’яті. Яскравий QHD-дисплей з частотою 240 Гц, підтримкою G-SYNC та тонкими рамками займає 80% передньої панелі, забезпечуючи захопливий ігровий досвід. Місткий акумулятор на 90 Вт⋅год, можливість живлення через USB-C та відповідність стандарту MIL-STD-810H гарантують витривалість та мобільність у будь-яких умовах.
Заряджання через USB-C
Ноутбук підтримує Power Delivery, що дозволяє заряджати його через порт USB-C від сумісного зарядного пристрою або повербанка. Вбудований контролер автоматично регулює подачу енергії, враховуючи джерело живлення, підключений пристрій, температуру та інші параметри.
Такий підхід забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом та перегріву, знижує ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів і гарантує безпечне та ефективне заряджання.
Надійний ігровий ноутбук, створений для справжніх боїв у віртуальному світі. Оснащений процесором AMD R7-7445HS, відеокартою Nvidia GF RTX 4050, накопичувачем 512 ГБ SSD та 16 ГБ оперативної пам’яті. Яскравий QHD-дисплей з частотою 240 Гц, підтримкою G-SYNC та тонкими рамками займає 80% передньої панелі, забезпечуючи захопливий ігровий досвід. Місткий акумулятор на 90 Вт⋅год, можливість живлення через USB-C та відповідність стандарту MIL-STD-810H гарантують витривалість та мобільність у будь-яких умовах.
Заряджання через USB-C
Ноутбук підтримує Power Delivery, що дозволяє заряджати його через порт USB-C від сумісного зарядного пристрою або повербанка. Вбудований контролер автоматично регулює подачу енергії, враховуючи джерело живлення, підключений пристрій, температуру та інші параметри.
Такий підхід забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом та перегріву, знижує ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів і гарантує безпечне та ефективне заряджання.
![Ноутбук ASUS FA707NUG-HX153 (90NR0EF6-M00950) [304733] Ноутбук ASUS FA707NUG-HX153 (90NR0EF6-M00950) [304733]](/content/images/9/390x390l80mc0/38080462068330.jpg)
![Ноутбук ASUS FA707NUG-HX153 (90NR0EF6-M00950) [304733] Ноутбук ASUS FA707NUG-HX153 (90NR0EF6-M00950) [304733]](/content/images/9/390x390l80mc0/60859319627794.jpg)
![Ноутбук ASUS FA707NUG-HX153 (90NR0EF6-M00950) [304733] Ноутбук ASUS FA707NUG-HX153 (90NR0EF6-M00950) [304733]](/content/images/9/390x390l80mc0/44378188970851.jpg)
![Ноутбук ASUS FA707NUG-HX153 (90NR0EF6-M00950) [304733] Ноутбук ASUS FA707NUG-HX153 (90NR0EF6-M00950) [304733]](/content/images/9/390x390l80mc0/92942174769654.jpg)